Sarrera

TP
T1
T2A
T2B
T3A
T3B
T3C
T3D
E1
E2
E3
E4
E5
E6
E7
E8
E9
Sailkapena


Orria 1: TP

PREFERENTE














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 Zuri Baltza A
1,5 3,5 3,5 2 1 1 2 14,5 5
2 Conteneo B 2,5
2,5 2,5 3,5 0,5 2,5 2,5 16,5 2
3 Barakaldo A 0,5 1,5
2 1,5 2 2,5 1 11 10
4 Jokin Erdozia A 0,5 1,5 2
1,5 2 2 2 11,5 9
5 Getxo A 2 0,5 2,5
1,5 2 2 1,5 12 8
6 Santurtzi B 3 3,5 2,5
2,5 2,5 1 0,5 15,5 4
7 Zaldi Baltza A 3 2,5 2 1,5
3 3,5 2 17,5 1
8 Rey Ardid A 2 2 2 1,5 1
2,5 1,5 12,5 7
9 Erandio A 1,5 1,5 2 2,5 3 0,5 1,5
12,5 6
10 Larrasoloeta A 2 1,5 3 2 3,5 2 2,5
16,5 3





























































DATA












1 2024/01/13 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2024/01/20 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2024/01/27 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2024/02/03 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2024/02/10 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2024/02/17 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2024/02/24 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2024/03/09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2024/03/16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 2: T1

1. MAILA














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 Abadiño B
3,5 4 3,5 3 2 4 4 24 1
2 Basauriko Ginkgo A 0,5
3,5 2 2,5 2 1 2 13,5 5
3 Zaldi Baltza B 0 0,5
2 2 0,5 1 0,5 6,5 10
4 Conteneo C 0,5 2 2
3 4 0 1 12,5 7
5 Ortuella A 1 1,5 2
3 3 3,5 1 15 4
6 Zornotza B 2 2 1
3 2,5 1,5 1 13 6
7 Conteneo D 0 1 1 1
2 1 0,5 6,5 9
8 Barakaldo B 3,5 0 0,5 1,5 2
1,5 0 9 8
9 Portugalete B 3 3 4 3 2,5 3 2,5
21 2
10 Santurtzi C 0 2 3,5 3 3 3,5 4
19 3





























































DATA












1 2024/01/13 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2024/01/20 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2024/01/27 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2024/02/03 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2024/02/10 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2024/02/17 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2024/02/24 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2024/03/09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2024/03/16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 3: T2A

2. MAILA (A multzoa)














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 Sestao Hotel Naval C
2 1 1,5 2 0,5 2 2 11 7
2 Getxo C 2
0,5 2 1 0 1 0 6,5 10
3 Rey Ardid B 3 3,5
3,5 2 2 1,5 2,5 18 3
4 Torres Quevedo 2,5 2 0,5
0 1 2 2 10 9
5 Xake Zaleak 2 3 2
3,5 3 2,5 3 19 1
6 Ortuella B 3,5 4 0,5
2,5 2 3,5 3 19 2
7 Balmaseda 2 4 1 1,5
1,5 3 1 14 6
8 Xake Gurutzeta A 2 3 1,5 2 2,5
3,5 0,5 15 5
9 Getxo D 3 2,5 2 1 0,5 1 0,5
10,5 8
10 Santurtzi D 2 4 1,5 2 1 3 3,5
17 4





























































DATA












1 2024/01/13 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2024/01/20 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2024/01/27 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2024/02/03 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2024/02/10 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2024/02/17 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2024/02/24 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2024/03/09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2024/03/16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 4: T2B

2.MAILA (B multzoa)














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 Larrasoloeta B
2 2 2,5 2 0 3 4 15,5 4
2 Getxo B 2
3 3 3,5 1,5 4 2,5 19,5 2
3 Gallarta 2 1
1 1 4 4 3 16 3
4 Ugaoko Dorrea 1,5 1 3
2,5 1,5 2 1,5 13 8
5 Santurtzi E 2 0,5 3
1 2 2 4 14,5 6
6 Sestao Hotel Naval B 4 2,5 3
1,5 4 3 3,5 21,5 1
7 Zuri Baltza B 1 1,5 2 2,5
2 3,5 2,5 15 5
8 Zornotza C 0 2,5 2 0 2
3 4 13,5 7
9 Barakaldo C 0 0 2 0 1 0,5 1
4,5 10
10 Larrasoloeta C 0 1,5 1 2,5 0,5 1,5 0
7 9





























































DATA












1 2024/01/13 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2024/01/20 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2024/01/27 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2024/02/03 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2024/02/10 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2024/02/17 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2024/02/24 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2024/03/09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2024/03/16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 5: T3A

3.MAILA (A multzoa)











































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Guztira Sailk.
1 Derio
1,5 3,5 1 0,5 3 1,5 11 7
2 Basauriko Ginkgo B 2,5
4 2,5 2 2,5 3 16,5 2
3 Xake Gurutzeta D 0,5 0
1,5 0 0,5 0 2,5 9
4 Sopela Izurde Beltzak 3 1,5 2,5
2,5 2 1,5 13 3
5 Altzaga Leioa A 3,5 2 4
4 3,5 3 4 24 1
6 Santurtzi F 1 1,5 0
2 0 2 6,5 8
7 Zuri Baltza C 2,5 1,5 0,5 2
3 3,5 13 4
8 Ortuella D 3,5 2 1 4 1
1 12,5 6
9 Erandio B 1 4 2,5 0 2 0,5 3
13 5

























































DATA Atsedena









1 2024/01/13 1 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6

2 2024/01/20 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2

3 2024/01/27 2 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7

4 2024/02/03 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3

5 2024/02/10 3 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8

6 2024/02/17 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4

7 2024/02/24 4 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9

8 2024/03/09 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5

9 2024/03/16 5 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1


Orria 6: T3B

3.MAILA (B multzoa)








































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 Guztira Sailk.
1 Abadiño D
0 3 1 0 2 0 0 6 8
2 Zornotza D 4
0,5 4 2 3 2 1 16,5 4
3 Zaldi Baltza D 1 3,5
1,5 2 0 0,5 0,5 9 7
4 Jokin Erdozia C 3 0 2,5
0 4 2 1,5 13 5
5 Jokin Erdozia B 4 2 2 4
3 1,5 2 18,5 2
6 Zaldi Baltza E 1 1 4 0 1
1,5 1 9,5 6
7 Larrasoloeta D 4 2 3,5 2 2,5 2,5
0 16,5 3
8 Abadiño C 4 3 3,5 2,5 2 3 4
22 1





















































DATA










1 2024/01/13 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


2 2024/01/20 8- 5 6- 4 7- 3 1- 2


3 2024/01/27 2- 8 3- 1 4- 7 5- 6


4 2024/02/03 8- 6 7- 5 1- 4 2- 3


5 2024/02/10 3- 8 4- 2 5- 1 6- 7


6 2024/02/17 8- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2024/02/24 4- 8 5- 3 6- 2 7- 1



Orria 7: T3C

3.MAILA (C multzoa)











































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Guztira Sailk.
1 Santurtzi G
0 1 2 2 1 3,5 9,5 8
2 Zuri Baltza D 4
0,5 2,5 2,5 4 4 17,5 1
3 Xake Gurutzeta B 3 3,5
0 3 3,5 2,5 15,5 3
4 Portugalete C 2 1,5 4
3,5 2,5 3,5 17 2
5 Altzaga Leioa B 2 1,5 1
2 1 1 2 10,5 6
6 Conteneo F 3 0 2
3 2 3 13 4
7 Ortuella E 0,5 0,5 3 1
0,5 0 5,5 9
8 Getxo E 0,5 1,5 3 2 3,5
2,5 13 5
9 Erandio C 0 1,5 0,5 2 1 4 1,5
10,5 7

























































DATA Atsedena









1 2024/01/13 1 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6

2 2024/01/20 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2

3 2024/01/27 2 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7

4 2024/02/03 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3

5 2024/02/10 3 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8

6 2024/02/17 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4

7 2024/02/24 4 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9

8 2024/03/09 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5

9 2024/03/16 5 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1


Orria 8: T3D

3.MAILA (D multzoa)











































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Guztira Sailk.
1 Santurtzi H
3 0,5 2 3,5 1,5 1,5 12 5
2 Zuri Baltza E 1
1 0 0 1 1,5 4,5 9
3 Ortuella C 3,5 3
1,5 3 3,5 2 16,5 2
4 Portugalete D 2 4 2,5
2 1 3 14,5 3
5 Getxo F 0,5 4 1
2 0,5 3 0,5 11,5 7
6 Torres Quevedo BBK 2,5 3 2
1 1 2,5 12 6
7 SPR Basauri 2,5 2 3,5 3
4 3 18 1
8 Xake Gurutzeta C 0,5 3 1 3 0
1 8,5 8
9 Conteneo E 2,5 2 1 3,5 1,5 1 3
14,5 4

























































DATA Atsedena









1 2024/01/13 1 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6

2 2024/01/20 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2

3 2024/01/27 2 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7

4 2024/02/03 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3

5 2024/02/10 3 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8

6 2024/02/17 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4

7 2024/02/24 4 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9

8 2024/03/09 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5

9 2024/03/16 5 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1


Orria 9: E1

1. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Zuri Baltza A 2 2 Larrasoloeta A
Abadiño B 4 0 Santurtzi C
Conteneo B 2,5 1,5 Erandio A
Basauriko Ginkgo A 1 3 Portugalete B
Barakaldo A 2 2 Rey Ardid A
Zaldi Baltza B 0,5 3,5 Barakaldo B
Jokin Erdozia A 1,5 2,5 Zaldi Baltza A
Conteneo C 3 1 Conteneo D
Getxo A 1,5 2,5 Santurtzi B
Ortuella A 3 1 Zornotza B



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Sestao Hotel Naval C 2 2 Santurtzi D
Larrasoloeta B 4 0 Larrasoloeta C
Getxo C 1 3 Getxo D
Getxo B 4 0 Barakaldo C
Rey Ardid B 2 2 Xake Gurutzeta A
Gallarta 4 0 Zornotza C
Torres Quevedo 0 4 Balmaseda
Ugaoko Dorrea 2,5 1,5 Zuri Baltza B
Xake Zaleak 3,5 0,5 Ortuella B
Santurtzi E 1 3 Sestao Hotel Naval B



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Basauriko Ginkgo B 3 1 Erandio B
Abadiño D 0 4 Abadiño C
Xake Gurutzeta D 0,5 3,5 Ortuella D
Zornotza D 2 2 Larrasoloeta D
Sopela Izurde Beltzak 2,5 1,5 Zuri Baltza C
Zaldi Baltza D 0 4 Zaldi Baltza E
Altzaga Leioa A 4 0 Santurtzi F
Jokin Erdozia C 0 4 Jokin Erdozia B




































3.MAILA (C multzoa)
3.MAILA (D multzoa)
Zuri Baltza D 4 0 Erandio C
Zuri Baltza E 1,5 2,5 Conteneo E
Xake Gurutzeta B 3,5 0,5 Getxo E
Ortuella C 3,5 0,5 Xake Gurutzeta C
Portugalete C 3,5 0,5 Ortuella E
Portugalete D 2 2 SPR Basauri
Altzaga Leioa B 2 2 Conteneo F
Getxo F 2 2 Torres Quevedo BBK

Orria 10: E2

2. txandako emaitzak










PREFERENTE
1. MAILA
Larrasoloeta A 3,5 0,5 Santurtzi B
Santurtzi C 3 1 Zornotza B 0
Zaldi Baltza A 2 2 Getxo A
Conteneo D 1 3 Ortuella A 0
Rey Ardid A 2 2 Jokin Erdozia A
Barakaldo B 0 4 Conteneo C 0
Erandio A 1,5 2,5 Barakaldo A
Portugalete B 3 1 Zaldi Baltza B 0
Zuri Baltza A 1,5 2,5 Conteneo B
Abadiño B 3,5 0,5 Basauriko Ginkgo A 0









0









0









0
2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa) 0
Santurtzi D 1 3 Ortuella B
Larrasoloeta C 0,5 3,5 Sestao Hotel Naval B 0
Balmaseda 1 3 Xake Zaleak
Zuri Baltza B 2 2 Santurtzi E 0
Xake Gurutzeta A 3 1 Torres Quevedo
Zornotza C 2,5 1,5 Ugaoko Dorrea 0
Getxo D 2,5 1,5 Rey Ardid B
Barakaldo C 0 4 Gallarta 0
Sestao Hotel Naval C 2 2 Getxo C
Larrasoloeta B 2 2 Getxo B 0









0









0









0
3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa) 0
Zuri Baltza C 0,5 3,5 Altzaga Leioa A
Abadiño C 2 2 Jokin Erdozia B 0
Ortuella D 2 2 Sopela Izurde Beltzak
Zaldi Baltza E 0 4 Jokin Erdozia C 0
Erandio B 4 0 Xake Gurutzeta D
Larrasoloeta D 3,5 0,5 Zaldi Baltza D 0
Derio 1,5 2,5 Basauriko Ginkgo B
Abadiño D 0 4 Zornotza D 0









0









0









0









0
3.MAILA (C multzoa)
3.MAILA (D multzoa) 0
Ortuella E 3 1 Altzaga Leioa B
SPR Basauri 3,5 0,5 Getxo F 0
Getxo E 1,5 2,5 Portugalete C
Xake Gurutzeta C 3 1 Portugalete D 0
Erandio C 1,5 2,5 Xake Gurutzeta B
Conteneo E 2 2 Ortuella C 0
Santurtzi G 0 4 Zuri Baltza D
Santurtzi H 3 1 Zuri Baltza E 0

Orria 11: E3

3. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Conteneo B 2,5 1,5 Larrasoloeta A
Basauriko Ginkgo A 2 2 Santurtzi C
Barakaldo A 0,5 3,5 Zuri Baltza A
Zaldi Baltza B 0 4 Abadiño B
Jokin Erdozia A 2 2 Erandio A
Conteneo C 0 4 Portugalete B
Getxo A 2 2 Rey Ardid A
Ortuella A 3,5 0,5 Barakaldo B
Santurtzi B 2,5 1,5 Zaldi Baltza A
Zornotza B 3 1 Conteneo D



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Getxo C 0 4 Santurtzi D
Getxo B 2,5 1,5 Larrasoloeta C
Rey Ardid B 3 1 Sestao Hotel Naval C
Gallarta 2 2 Larrasoloeta B
Torres Quevedo 2 2 Getxo D
Ugaoko Dorrea 2 2 Barakaldo C
Xake Zaleak 2,5 1,5 Xake Gurutzeta A
Santurtzi E 2 2 Zornotza C
Ortuella B 2,5 1,5 Balmaseda
Sestao Hotel Naval B 1,5 2,5 Zuri Baltza B



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Xake Gurutzeta D 0,5 3,5 Derio
Zornotza D 1 3 Abadiño C
Sopela Izurde Beltzak 1,5 2,5 Erandio B
Zaldi Baltza D 1 3 Abadiño D
Altzaga Leioa A 3 1 Ortuella D
Jokin Erdozia C 2 2 Larrasoloeta D
Santurtzi F 2 2 Zuri Baltza C
Jokin Erdozia B 3 1 Zaldi Baltza E




































3.MAILA (C multzoa)
3.MAILA (D multzoa)
Xake Gurutzeta B 3 1 Santurtzi G
Ortuella C 3,5 0,5 Santurtzi H
Portugalete C 3,5 0,5 Erandio C
Portugalete D 3 1 Conteneo E
Altzaga Leioa B 1 3 Getxo E
Getxo F 3 1 Xake Gurutzeta C
Conteneo F 3 1 Ortuella E
Torres Quevedo BBK 1 3 SPR Basauri

Orria 12: E4

4. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Larrasoloeta A 2 2 Zaldi Baltza A
Santurtzi C 3,5 0,5 Conteneo D
Rey Ardid A 1,5 2,5 Santurtzi B
Barakaldo B 1,5 2,5 Zornotza B
Erandio A 2,5 1,5 Getxo A
Portugalete B 3 1 Ortuella A
Zuri Baltza A 3,5 0,5 Jokin Erdozia A
Abadiño B 3,5 0,5 Conteneo C
Conteneo B 2,5 1,5 Barakaldo A
Basauriko Ginkgo A 3,5 0,5 Zaldi Baltza B



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Santurtzi D 3 1 Balmaseda
Larrasoloeta C 1,5 2,5 Zuri Baltza B
Xake Gurutzeta A 2 2 Ortuella B
Zornotza C 0 4 Sestao Hotel Naval B
Getxo D 1 3 Xake Zaleak
Barakaldo C 0 4 Santurtzi E
Sestao Hotel Naval C 1,5 2,5 Torres Quevedo
Larrasoloeta B 2,5 1,5 Ugaoko Dorrea
Getxo C 0,5 3,5 Rey Ardid B
Getxo B 3 1 Gallarta



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Ortuella D 4 0 Santurtzi F
Abadiño C 3 1 Zaldi Baltza E
Erandio B 0 4 Altzaga Leioa A
Larrasoloeta D 2,5 1,5 Jokin Erdozia B
Derio 1 3 Sopela Izurde Beltzak
Abadiño D 1 3 Jokin Erdozia C
Basauriko Ginkgo B 4 0 Xake Gurutzeta D
Zornotza D 0,5 3,5 Zaldi Baltza D




































3.MAILA (C multzoa)
3.MAILA (D multzoa)
Getxo E 2 2 Conteneo F
Xake Gurutzeta C 3 1 Torres Quevedo BBK
Erandio C 2 2 Altzaga Leioa B
Conteneo E 3,5 0,5 Getxo F
Santurtzi G 2 2 Portugalete C
Santurtzi H 2 2 Portugalete D
Zuri Baltza D 0,5 3,5 Xake Gurutzeta B
Zuri Baltza E 1 3 Ortuella C

Orria 13: E5

5. txandako emaitzak










PREFERENTE
1. MAILA
Barakaldo A 1 3 Larrasoloeta A
Zaldi Baltza B 0,5 3,5 Santurtzi C 0
Jokin Erdozia A 1,5 2,5 Conteneo B
Conteneo C 2 2 Basauriko Ginkgo A 0
Getxo A 2 2 Zuri Baltza A
Ortuella A 1 3 Abadiño B 0
Santurtzi B 1 3 Erandio A
Zornotza B 1,5 2,5 Portugalete B 0
Zaldi Baltza A 3 1 Rey Ardid A
Conteneo D 2 2 Barakaldo B 0









0









0









0
2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa) 0
Rey Ardid B 2,5 1,5 Santurtzi D
Gallarta 3 1 Larrasoloeta C 0
Torres Quevedo 2 2 Getxo C
Ugaoko Dorrea 1 3 Getxo B 0
Xake Zaleak 2 2 Sestao Hotel Naval C
Santurtzi E 2 2 Larrasoloeta B 0
Ortuella B 3,5 0,5 Getxo D
Sestao Hotel Naval B 3 1 Barakaldo C 0
Balmaseda 1,5 2,5 Xake Gurutzeta A
Zuri Baltza B 2 2 Zornotza C 0









0









0









0
3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa) 0
Sopela Izurde Beltzak 1,5 2,5 Basauriko Ginkgo B
Zaldi Baltza D 0,5 3,5 Abadiño C 0
Altzaga Leioa A 3,5 0,5 Derio
Jokin Erdozia C 0 4 Zornotza D 0
Santurtzi F 2 2 Erandio B
Jokin Erdozia B 4 0 Abadiño D 0
Zuri Baltza C 3 1 Ortuella D
Zaldi Baltza E 1,5 2,5 Larrasoloeta D 0









0









0









0









0
3.MAILA (C multzoa)
3.MAILA (D multzoa) 0
Portugalete C 1,5 2,5 Zuri Baltza D
Portugalete D 4 0 Zuri Baltza E 0
Altzaga Leioa B 2 2 Santurtzi G
Getxo F 0,5 3,5 Santurtzi H 0
Conteneo F 3 1 Erandio C
Torres Quevedo BBK 2,5 1,5 Conteneo E 0
Ortuella E 0,5 3,5 Getxo E
SPR Basauri 4 0 Xake Gurutzeta C 0

Orria 14: E6

6. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Larrasoloeta A 2,5 1,5 Rey Ardid A
Santurtzi C 4 0 Barakaldo B
Erandio A 0,5 3,5 Zaldi Baltza A
Portugalete B 3 1 Conteneo D
Zuri Baltza A 1 3 Santurtzi B
Abadiño B 2 2 Zornotza B
Conteneo B 3,5 0,5 Getxo A
Basauriko Ginkgo A 2,5 1,5 Ortuella A
Barakaldo A 2 2 Jokin Erdozia A
Zaldi Baltza B 2 2 Conteneo C



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Santurtzi D 3,5 0,5 Xake Gurutzeta A
Larrasoloeta C 0 4 Zornotza C
Getxo D 1 3 Balmaseda
Barakaldo C 0,5 3,5 Zuri Baltza B
Sestao Hotel Naval C 0,5 3,5 Ortuella B
Larrasoloeta B 0 4 Sestao Hotel Naval B
Getxo C 1 3 Xake Zaleak
Getxo B 3,5 0,5 Santurtzi E
Rey Ardid B 3,5 0,5 Torres Quevedo
Gallarta 1 3 Ugaoko Dorrea



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Erandio B 0,5 3,5 Zuri Baltza C
Abadiño C 4 0 Larrasoloeta D
Derio 3 1 Santurtzi F
Abadiño D 2 1 Zaldi Baltza E
Basauriko Ginkgo B 2 2 Altzaga Leioa A
Zornotza D 2 2 Jokin Erdozia B
Xake Gurutzeta D 1,5 2,5 Sopela Izurde Beltzak
Zaldi Baltza D 1,5 2,5 Jokin Erdozia C




































3.MAILA (C multzoa)
3.MAILA (D multzoa)
Erandio C 4 0 Ortuella E
Conteneo E 1 3 SPR Basauri
Santurtzi G 1 3 Conteneo F
Santurtzi H 1,5 2,5 Torres Quevedo BBK
Zuri Baltza D 2,5 1,5 Altzaga Leioa B
Zuri Baltza E 0 4 Getxo F
Xake Gurutzeta B 0 4 Portugalete C
Ortuella C 1,5 2,5 Portugalete D

Orria 15: E7

7. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Jokin Erdozia A 2 2 Larrasoloeta A
Conteneo C 1 3 Santurtzi C
Getxo A 2,5 1,5 Barakaldo A
Ortuella A 2 2 Zaldi Baltza B
Santurtzi B 3,5 0,5 Conteneo B
Zornotza B 2 2 Basauriko Ginkgo A
Zaldi Baltza A 3 1 Zuri Baltza A
Conteneo D 0 4 Abadiño B
Rey Ardid A 2,5 1,5 Erandio A
Barakaldo B 1,5 2,5 Portugalete B



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Torres Quevedo 2 2 Santurtzi D
Ugaoko Dorrea 1,5 2,5 Larrasoloeta C
Xake Zaleak 2 2 Rey Ardid B
Santurtzi E 3 1 Gallarta
Ortuella B 4 0 Getxo C
Sestao Hotel Naval B 2,5 1,5 Getxo B
Balmaseda 2 2 Sestao Hotel Naval C
Zuri Baltza B 1 3 Larrasoloeta B
Xake Gurutzeta A 3,5 0,5 Getxo D
Zornotza C 3 1 Barakaldo C



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Altzaga Leioa A 4 0 Xake Gurutzeta D
Jokin Erdozia C 1,5 2,5 Abadiño C
Santurtzi F 1,5 2,5 Basauriko Ginkgo B
Jokin Erdozia B 2 2 Zaldi Baltza D
Zuri Baltza C 2,5 1,5 Derio
Zaldi Baltza E 1 3 Zornotza D
Ortuella D 1 3 Erandio B
Larrasoloeta D 4 0 Abadiño D




































3.MAILA (C multzoa)
3.MAILA (D multzoa)
Altzaga Leioa B 1 3 Xake Gurutzeta B
Getxo F 1 3 Ortuella C
Conteneo F 0 4 Zuri Baltza D
Torres Quevedo BBK 3 1 Zuri Baltza E
Ortuella E 0,5 3,5 Santurtzi G
SPR Basauri 2,5 1,5 Santurtzi H
Getxo E 2,5 1,5 Erandio C
Xake Gurutzeta C 1 3 Conteneo E

Orria 16: E8

8. txandako emaitzak










PREFERENTE
1. MAILA
Larrasoloeta A Erandio A
Santurtzi C Portugalete B #BALIOA!
Zuri Baltza A Rey Ardid A
Abadiño B Barakaldo B #BALIOA!
Conteneo B Zaldi Baltza A
Basauriko Ginkgo A Conteneo D #BALIOA!
Barakaldo A Santurtzi B
Zaldi Baltza B Zornotza B #BALIOA!
Jokin Erdozia A Getxo A
Conteneo C Ortuella A #BALIOA!









0









0









0
2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa) 0
Santurtzi D Getxo D
Larrasoloeta C Barakaldo C #BALIOA!
Sestao Hotel Naval C Xake Gurutzeta A
Larrasoloeta B Zornotza C #BALIOA!
Getxo C Balmaseda
Getxo B Zuri Baltza B #BALIOA!
Rey Ardid B Ortuella B
Gallarta Sestao Hotel Naval B #BALIOA!
Torres Quevedo Xake Zaleak
Ugaoko Dorrea Santurtzi E #BALIOA!









0









0









0
3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (C multzoa) 0
Derio Ortuella D
Santurtzi G Getxo E #BALIOA!
Basauriko Ginkgo B Zuri Baltza C
Zuri Baltza D Ortuella E #BALIOA!
Xake Gurutzeta D Santurtzi F
Xake Gurutzeta B Conteneo F #BALIOA!
Sopela Izurde Beltzak Altzaga Leioa A
Portugalete C Altzaga Leioa B #BALIOA!









0









0









0









0
3.MAILA (D multzoa)




0
Santurtzi H Xake Gurutzeta C




#BALIOA!
Zuri Baltza E SPR Basauri




#BALIOA!
Ortuella C Torres Quevedo BBK




#BALIOA!
Portugalete D Getxo F




#BALIOA!

Orria 17: E9

9. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Getxo A Larrasoloeta A
Ortuella A Santurtzi C
Santurtzi B Jokin Erdozia A
Zornotza B Conteneo C
Zaldi Baltza A Barakaldo A
Conteneo D Zaldi Baltza B
Rey Ardid A Conteneo B
Barakaldo B Basauriko Ginkgo A
Erandio A Zuri Baltza A
Portugalete B Abadiño B



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Xake Zaleak Santurtzi D
Santurtzi E Larrasoloeta C
Ortuella B Torres Quevedo
Sestao Hotel Naval B Ugaoko Dorrea
Balmaseda Rey Ardid B
Zuri Baltza B Gallarta
Xake Gurutzeta A Getxo C
Zornotza C Getxo B
Getxo D Sestao Hotel Naval C
Barakaldo C Larrasoloeta B



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (C multzoa)
Santurtzi F Sopela Izurde Beltzak
Conteneo F Portugalete C
Zuri Baltza C Xake Gurutzeta D
Ortuella E Xake Gurutzeta B
Ortuella D Basauriko Ginkgo B
Getxo E Zuri Baltza D
Erandio B Derio
Erandio C Santurtzi G




































3.MAILA (D multzoa)




Torres Quevedo BBK Portugalete D




SPR Basauri Ortuella C




Xake Gurutzeta C Zuri Baltza E




Conteneo E Santurtzi H





Orria 18: Sailkapena

Sailkapena












PREFERENTE
2. MAILA (A multzoa)
3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (C multzoa)






















Zaldi Baltza A 17,5
Xake Zaleak 19
Altzaga Leioa A 24
Zuri Baltza D 17,5
Conteneo B 16,5
Ortuella B 19
Basauriko Ginkgo B 16,5
Portugalete C 17
Larrasoloeta A 16,5
Rey Ardid B 18
Sopela Izurde Beltzak 13
Xake Gurutzeta B 15,5
Santurtzi B 15,5
Santurtzi D 17
Zuri Baltza C 13
Conteneo F 13
Zuri Baltza A 14,5
Xake Gurutzeta A 15
Erandio B 13
Getxo E 13
Erandio A 12,5
Balmaseda 14
Ortuella D 12,5
Altzaga Leioa B 10,5
Rey Ardid A 12,5
Sestao Hotel Naval C 11
Derio 11
Erandio C 10,5
Getxo A 12
Getxo D 10,5
Santurtzi F 6,5
Santurtzi G 9,5
Jokin Erdozia A 11,5
Torres Quevedo 10
Xake Gurutzeta D 2,5
Ortuella E 5,5
Barakaldo A 11
Getxo C 6,5



























1. MAILA
2.MAILA (B multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
3.MAILA (D multzoa)






















Abadiño B 24
Sestao Hotel Naval B 21,5
Abadiño C 22
SPR Basauri 18
Portugalete B 21
Getxo B 19,5
Jokin Erdozia B 18,5
Ortuella C 16,5
Santurtzi C 19
Gallarta 16
Larrasoloeta D 16,5 14 Portugalete D 14,5
Ortuella A 15
Larrasoloeta B 15,5
Zornotza D 16,5 11 Conteneo E 14,5
Basauriko Ginkgo A 13,5
Zuri Baltza B 15
Jokin Erdozia C 13
Santurtzi H 12
Zornotza B 13
Santurtzi E 14,5
Zaldi Baltza E 9,5
Torres Quevedo BBK 12
Conteneo C 12,5
Zornotza C 13,5
Zaldi Baltza D 9
Getxo F 11,5
Barakaldo B 9
Ugaoko Dorrea 13
Abadiño D 6
Xake Gurutzeta C 8,5
Conteneo D 6,5
Larrasoloeta C 7



Zuri Baltza E 4,5
Zaldi Baltza B 6,5
Barakaldo C 4,5