Sarrera

TP
T1
T2A
T2B
T3A
T3B
T3C
E1
E2
E3
E4
E5
E6
E7
E8
E9
Sailkapena


Orria 1: TP

PREFERENTE














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 Barakaldo A
1,5 1,5 2 5 8
2 Erandio A 2,5
2 2 6,5 6
3 Sestao Hotel Naval A 2,5
3 3 8,5 1
4 Zaldi Baltza A
2 3 2 7 4
5 Conteneo B
4 1,5 2,5 8 3
6 Ortuella A 0
0 1 1 10
7 Rey Ardid A 2 2,5 4
8,5 2
8 Santurtzi B 1 1 1,5
3,5 9
9 Larrasoloeta A 2 1 2
5 7
10 Getxo A 2 2 3
7 5





























































DATA












1 2023/01/14 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2023/01/21 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2023/01/28 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2023/02/04 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2023/02/11 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2023/02/18 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2023/02/25 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2023/03/11 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2023/03/18 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 2: T1

1. MAILA














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 Jokin Erdozia A
4 3 0 2 9 1
2 Rey Ardid B 0
0 0,5 1,5 2 9
3 Abadiño B 1
0 1,5 2,5 8
4 Zuri Baltza A
2,5 0 3,5 6 5
5 Zornotza B
3 4 0 7 2
6 Barakaldo B 1
2,5 0 1,5 5 6
7 Xake Gurutzeta A 1,5 0 1,5
0 3 7
8 ----------------- 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 10
9 Zaldi Baltza B 3,5 2,5 0,5 0
6,5 4
10 Conteneo C 2 2,5 2,5 0
7 3





























































DATA












1 2023/01/14 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2023/01/21 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2023/01/28 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2023/02/04 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2023/02/11 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2023/02/18 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2023/02/25 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2023/03/11 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2023/03/18 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 3: T2A

2. MAILA (A multzoa)














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 Getxo B
2,5 3,5 1 7 3
2 Conteneo D 1,5
3 3 7,5 1
3 Xake Zaleak 0,5
1 4 5,5 7
4 Zuri Baltza C
2 1,5 1,5 5 9
5 Santurtzi D
2,5 2 3 7,5 2
6 Torres Quevedo 1,5
2 2,5 6 6
7 Ortuella C 2 2 2
6 5
8 Balmaseda 3 2,5 1
6,5 4
9 Larrasoloeta B 1 0 2,5
3,5 10
10 Erandio B 3 1 1,5
5,5 8





























































DATA












1 2023/01/14 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2023/01/21 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2023/01/28 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2023/02/04 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2023/02/11 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2023/02/18 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2023/02/25 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2023/03/11 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2023/03/18 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 4: T2B

2.MAILA (B multzoa)














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 Torres Quevedo BBK
2 0,5 1,5 4 10
2 Gallarta 2
3 2,5 7,5 2
3 Ugaoko Dorrea 3,5
1,5 2 7 3
4 Zuri Baltza B
2 1 2,5 5,5 6
5 Getxo C
1 0 3 4 9
6 Getxo D 3
0 1,5 4,5 8
7 Portugalete B 2 4 4
10 1
8 Basauriko Ginkgo A 2,5 3 1
6,5 4
9 Larrasoloeta C 1 2 1,5
4,5 7
10 Santurtzi C 2,5 1,5 2,5
6,5 5





























































DATA












1 2023/01/14 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2023/01/21 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2023/01/28 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2023/02/04 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2023/02/11 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2023/02/18 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2023/02/25 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2023/03/11 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2023/03/18 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 5: T3A

3.MAILA (A multzoa)











































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Guztira Sailk.
1 Jokin Erdozia B
0 1 1 8
2 Sestao Hotel Naval B 4
4 8 3
3 Abadiño C 3
1 4 8 2
4 Santurtzi F
1,5 0 3 4,5 6
5 Zornotza D
1 2,5 3,5 7
6 Zornotza C 3
2 5 4
7 Altzaga Leioa B 2,5 2
4,5 5
8 Conteneo F 3 4 1,5
8,5 1
9 Zaldi Baltza D 0 0 1
1 9

























































DATA Atsedena









1 2023/01/14 1 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6

2 2023/01/21 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2

3 2023/01/28 2 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7

4 2023/02/04 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3

5 2023/02/11 3 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8

6 2023/02/18 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4

7 2023/02/25 4 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9

8 2023/03/11 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5

9 2023/03/18 5 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1


Orria 6: T3B

3.MAILA (B multzoa)








































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 Guztira Sailk.
1 Barakaldo C
3 2,5 2,5 8 3
2 Portugalete D 1
3,5 1 5,5 5
3 Santurtzi E 1,5
4 3 8,5 2
4 Erandio C
0,5 1 1 2,5 8
5 Xake Gurutzeta B 3,5
3,5 2,5 9,5 1
6 Ortuella D 0 3 0,5
3,5 7
7 Getxo F 0,5 1 3
4,5 6
8 Zuri Baltza D 1,5 3 1,5
6 4





















































DATA










1 2023/01/14 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


2 2023/01/21 8- 5 6- 4 7- 3 1- 2


3 2023/01/28 2- 8 3- 1 4- 7 5- 6


4 2023/02/04 8- 6 7- 5 1- 4 2- 3


5 2023/02/11 3- 8 4- 2 5- 1 6- 7


6 2023/02/18 8- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2023/02/25 4- 8 5- 3 6- 2 7- 1



Orria 7: T3C

3.MAILA (C multzoa)











































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Guztira Sailk.
1 Xake Gurutzeta C
2 2 4 5
2 Portugalete C 2
2 4 7
3 Conteneo E 2
1 3 6 4
4 Basauriko Ginkgo B
3,5 2 4 9,5 1
5 Getxo E
3,5 4 1,5 9 2
6 Ortuella E 0,5
0,5 1 9
7 Altzaga Leioa A 0,5 0 3,5
4 6
8 Sestao Hotel Naval C 3 2 2,5
7,5 3
9 Santurtzi G 2 1 0
3 8

























































DATA Atsedena









1 2023/01/14 1 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6

2 2023/01/21 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2

3 2023/01/28 2 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7

4 2023/02/04 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3

5 2023/02/11 3 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8

6 2023/02/18 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4

7 2023/02/25 4 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9

8 2023/03/11 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5

9 2023/03/18 5 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1


Orria 8: E1

1. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Barakaldo A 2 2 Getxo A
Jokin Erdozia A 2 2 Conteneo C
Erandio A 2 2 Larrasoloeta A
Rey Ardid B 0,5 3,5 Zaldi Baltza B
Sestao Hotel Naval A 3 1 Santurtzi B
Abadiño B 0 0 -----------------
Zaldi Baltza A 2 2 Rey Ardid A
Zuri Baltza A 2,5 1,5 Xake Gurutzeta A
Conteneo B 4 0 Ortuella A
Zornotza B 3 1 Barakaldo B



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Getxo B 1 3 Erandio B
Torres Quevedo BBK 1,5 2,5 Santurtzi C
Conteneo D 3 1 Larrasoloeta B
Gallarta 3 1 Larrasoloeta C
Xake Zaleak 1 3 Balmaseda
Ugaoko Dorrea 1,5 2,5 Basauriko Ginkgo A
Zuri Baltza C 2 2 Ortuella C
Zuri Baltza B 2 2 Portugalete B
Santurtzi D 2,5 1,5 Torres Quevedo
Getxo C 1 3 Getxo D



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Sestao Hotel Naval B 4 0 Zaldi Baltza D
Barakaldo C 2,5 1,5 Zuri Baltza D
Abadiño C 1 3 Conteneo F
Portugalete D 3,5 0,5 Getxo F
Santurtzi F 1,5 2,5 Altzaga Leioa B
Santurtzi E 4 0 Ortuella D
Zornotza D 1 3 Zornotza C
Erandio C 0,5 3,5 Xake Gurutzeta B




































3.MAILA (C multzoa)




Portugalete C 2 2 Santurtzi G




Conteneo E 1 3 Sestao Hotel Naval C




Basauriko Ginkgo B 3,5 0,5 Altzaga Leioa A




Getxo E 3,5 0,5 Ortuella E





Orria 9: E2

2. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Getxo A 3 1 Ortuella A
Conteneo C 2,5 1,5 Barakaldo B
Rey Ardid A 2,5 1,5 Conteneo B
Xake Gurutzeta A 0 4 Zornotza B
Santurtzi B 1 3 Zaldi Baltza A
----------------- 0 0 Zuri Baltza A
Larrasoloeta A 1 3 Sestao Hotel Naval A
Zaldi Baltza B 2,5 1,5 Abadiño B
Barakaldo A 1,5 2,5 Erandio A
Jokin Erdozia A 4 0 Rey Ardid B



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Erandio B 1,5 2,5 Torres Quevedo
Santurtzi C 2,5 1,5 Getxo D
Ortuella C 2 2 Santurtzi D
Portugalete B 4 0 Getxo C
Balmaseda 2,5 1,5 Zuri Baltza C
Basauriko Ginkgo A 3 1 Zuri Baltza B
Larrasoloeta B 0 4 Xake Zaleak
Larrasoloeta C 2 2 Ugaoko Dorrea
Getxo B 2,5 1,5 Conteneo D
Torres Quevedo BBK 2 2 Gallarta



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Altzaga Leioa B Zornotza D
Zuri Baltza D 1,5 2,5 Xake Gurutzeta B
Conteneo F 4 0 Santurtzi F
Ortuella D 3 1 Erandio C
Zaldi Baltza D 0 4 Abadiño C
Getxo F 1 3 Santurtzi E
Jokin Erdozia B 0 4 Sestao Hotel Naval B
Barakaldo C 3 1 Portugalete D




































3.MAILA (C multzoa)




Altzaga Leioa A 0 4 Getxo E




Sestao Hotel Naval C 2 2 Basauriko Ginkgo B




Santurtzi G 1 3 Conteneo E




Xake Gurutzeta C 2 2 Portugalete C





Orria 10: E3

3. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Erandio A 2 2 Getxo A
Rey Ardid B 1,5 2,5 Conteneo C
Sestao Hotel Naval A 2,5 1,5 Barakaldo A
Abadiño B 1 3 Jokin Erdozia A
Zaldi Baltza A 2 2 Larrasoloeta A
Zuri Baltza A 3,5 0,5 Zaldi Baltza B
Conteneo B 2,5 1,5 Santurtzi B
Zornotza B 0 0 -----------------
Ortuella A 0 4 Rey Ardid A
Barakaldo B 2,5 1,5 Xake Gurutzeta A



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Conteneo D 3 1 Erandio B
Gallarta 2,5 1,5 Santurtzi C
Xake Zaleak 0,5 3,5 Getxo B
Ugaoko Dorrea 3,5 0,5 Torres Quevedo BBK
Zuri Baltza C 1,5 2,5 Larrasoloeta B
Zuri Baltza B 2,5 1,5 Larrasoloeta C
Santurtzi D 3 1 Balmaseda
Getxo C 3 1 Basauriko Ginkgo A
Torres Quevedo 2 2 Ortuella C
Getxo D 0 4 Portugalete B



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Abadiño C 3 1 Jokin Erdozia B
Portugalete D 1 3 Zuri Baltza D
Santurtzi F 3 1 Zaldi Baltza D
Santurtzi E 1,5 2,5 Barakaldo C
Zornotza D 2,5 1,5 Conteneo F
Erandio C 1 3 Getxo F
Zornotza C 2 2 Altzaga Leioa B
Xake Gurutzeta B 3,5 0,5 Ortuella D




































3.MAILA (C multzoa)




Conteneo E 2 2 Xake Gurutzeta C




Basauriko Ginkgo B 4 0 Santurtzi G




Getxo E 1,5 2,5 Sestao Hotel Naval C




Ortuella E 0,5 3,5 Altzaga Leioa A





Orria 11: E4

4. txandako emaitzak










PREFERENTE
1. MAILA
Getxo A Rey Ardid A
Conteneo C Xake Gurutzeta A #BALIOA!
Santurtzi B Ortuella A
----------------- 0 0 Barakaldo B #BALIOA!
Larrasoloeta A Conteneo B
Zaldi Baltza B Zornotza B #BALIOA!
Barakaldo A Zaldi Baltza A
Jokin Erdozia A Zuri Baltza A #BALIOA!
Erandio A Sestao Hotel Naval A
Rey Ardid B Abadiño B #BALIOA!









0









0









0
2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa) 0
Erandio B Ortuella C
Santurtzi C Portugalete B #BALIOA!
Balmaseda Torres Quevedo
Basauriko Ginkgo A Getxo D #BALIOA!
Larrasoloeta B Santurtzi D
Larrasoloeta C Getxo C #BALIOA!
Getxo B Zuri Baltza C
Torres Quevedo BBK Zuri Baltza B #BALIOA!
Conteneo D Xake Zaleak
Gallarta Ugaoko Dorrea #BALIOA!









0









0









0
3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa) 0
Conteneo F Zornotza C
Zuri Baltza D Ortuella D #BALIOA!
Zaldi Baltza D Zornotza D
Getxo F Xake Gurutzeta B #BALIOA!
Jokin Erdozia B Santurtzi F
Barakaldo C Erandio C #BALIOA!
Sestao Hotel Naval B Abadiño C
Portugalete D Santurtzi E #BALIOA!









0









0









0









0
3.MAILA (C multzoa)




0
Sestao Hotel Naval C Ortuella E




#BALIOA!
Santurtzi G Getxo E




#BALIOA!
Xake Gurutzeta C Basauriko Ginkgo B




#BALIOA!
Portugalete C Conteneo E




#BALIOA!

Orria 12: E5

5. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Sestao Hotel Naval A Getxo A
Abadiño B Conteneo C
Zaldi Baltza A Erandio A
Zuri Baltza A Rey Ardid B
Conteneo B Barakaldo A
Zornotza B Jokin Erdozia A
Ortuella A Larrasoloeta A
Barakaldo B Zaldi Baltza B
Rey Ardid A Santurtzi B
Xake Gurutzeta A 0 0 -----------------



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Xake Zaleak Erandio B
Ugaoko Dorrea Santurtzi C
Zuri Baltza C Conteneo D
Zuri Baltza B Gallarta
Santurtzi D Getxo B
Getxo C Torres Quevedo BBK
Torres Quevedo Larrasoloeta B
Getxo D Larrasoloeta C
Ortuella C Balmaseda
Portugalete B Basauriko Ginkgo A



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Santurtzi F Sestao Hotel Naval B
Santurtzi E Zuri Baltza D
Zornotza D Jokin Erdozia B
Erandio C Portugalete D
Zornotza C Zaldi Baltza D
Xake Gurutzeta B Barakaldo C
Altzaga Leioa B Conteneo F
Ortuella D Getxo F




































3.MAILA (C multzoa)




Basauriko Ginkgo B Portugalete C




Getxo E Xake Gurutzeta C




Ortuella E Santurtzi G




Altzaga Leioa A Sestao Hotel Naval C





Orria 13: E6

6. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Getxo A Santurtzi B
Conteneo C 0 0 -----------------
Larrasoloeta A Rey Ardid A
Zaldi Baltza B Xake Gurutzeta A
Barakaldo A Ortuella A
Jokin Erdozia A Barakaldo B
Erandio A Conteneo B
Rey Ardid B Zornotza B
Sestao Hotel Naval A Zaldi Baltza A
Abadiño B Zuri Baltza A



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Erandio B Balmaseda
Santurtzi C Basauriko Ginkgo A
Larrasoloeta B Ortuella C
Larrasoloeta C Portugalete B
Getxo B Torres Quevedo
Torres Quevedo BBK Getxo D
Conteneo D Santurtzi D
Gallarta Getxo C
Xake Zaleak Zuri Baltza C
Ugaoko Dorrea Zuri Baltza B



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Zaldi Baltza D Altzaga Leioa B
Zuri Baltza D Getxo F
Jokin Erdozia B Zornotza C
Barakaldo C Ortuella D
Sestao Hotel Naval B Zornotza D
Portugalete D Xake Gurutzeta B
Abadiño C Santurtzi F
Santurtzi E Erandio C




































3.MAILA (C multzoa)




Santurtzi G Altzaga Leioa A




Xake Gurutzeta C Ortuella E




Portugalete C Getxo E




Conteneo E Basauriko Ginkgo B





Orria 14: E7

7. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Zaldi Baltza A Getxo A
Zuri Baltza A Conteneo C
Conteneo B Sestao Hotel Naval A
Zornotza B Abadiño B
Ortuella A Erandio A
Barakaldo B Rey Ardid B
Rey Ardid A Barakaldo A
Xake Gurutzeta A Jokin Erdozia A
Santurtzi B Larrasoloeta A
----------------- 0 0 Zaldi Baltza B



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Zuri Baltza C Erandio B
Zuri Baltza B Santurtzi C
Santurtzi D Xake Zaleak
Getxo C Ugaoko Dorrea
Torres Quevedo Conteneo D
Getxo D Gallarta
Ortuella C Getxo B
Portugalete B Torres Quevedo BBK
Balmaseda Larrasoloeta B
Basauriko Ginkgo A Larrasoloeta C



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
Zornotza D Abadiño C
Erandio C Zuri Baltza D
Zornotza C Sestao Hotel Naval B
Xake Gurutzeta B Santurtzi E
Altzaga Leioa B Jokin Erdozia B
Ortuella D Portugalete D
Conteneo F Zaldi Baltza D
Getxo F Barakaldo C




































3.MAILA (C multzoa)




Getxo E Conteneo E




Ortuella E Portugalete C




Altzaga Leioa A Xake Gurutzeta C




Sestao Hotel Naval C Santurtzi G





Orria 15: E8

8. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Getxo A Larrasoloeta A
Conteneo C Zaldi Baltza B
Barakaldo A Santurtzi B
Jokin Erdozia A 0 0 -----------------
Erandio A Rey Ardid A
Rey Ardid B Xake Gurutzeta A
Sestao Hotel Naval A Ortuella A
Abadiño B Barakaldo B
Zaldi Baltza A Conteneo B
Zuri Baltza A Zornotza B



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Erandio B Larrasoloeta B
Santurtzi C Larrasoloeta C
Getxo B Balmaseda
Torres Quevedo BBK Basauriko Ginkgo A
Conteneo D Ortuella C
Gallarta Portugalete B
Xake Zaleak Torres Quevedo
Ugaoko Dorrea Getxo D
Zuri Baltza C Santurtzi D
Zuri Baltza B Getxo C



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (C multzoa)
Jokin Erdozia B Conteneo F
Xake Gurutzeta C Sestao Hotel Naval C
Sestao Hotel Naval B Altzaga Leioa B
Portugalete C Altzaga Leioa A
Abadiño C Zornotza C
Conteneo E Ortuella E
Santurtzi F Zornotza D
Basauriko Ginkgo B Getxo E

Orria 16: E9

9. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
Conteneo B Getxo A
Zornotza B Conteneo C
Ortuella A Zaldi Baltza A
Barakaldo B Zuri Baltza A
Rey Ardid A Sestao Hotel Naval A
Xake Gurutzeta A Abadiño B
Santurtzi B Erandio A
----------------- 0 0 Rey Ardid B
Larrasoloeta A Barakaldo A
Zaldi Baltza B Jokin Erdozia A



























2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
Santurtzi D Erandio B
Getxo C Santurtzi C
Torres Quevedo Zuri Baltza C
Getxo D Zuri Baltza B
Ortuella C Xake Zaleak
Portugalete B Ugaoko Dorrea
Balmaseda Conteneo D
Basauriko Ginkgo A Gallarta
Larrasoloeta B Getxo B
Larrasoloeta C Torres Quevedo BBK



























3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (C multzoa)
Zornotza C Santurtzi F
Ortuella E Basauriko Ginkgo B
Altzaga Leioa B Abadiño C
Altzaga Leioa A Conteneo E
Conteneo F Sestao Hotel Naval B
Sestao Hotel Naval C Portugalete C
Zaldi Baltza D Jokin Erdozia B
Santurtzi G Xake Gurutzeta C

Orria 17: Sailkapena

Sailkapena












PREFERENTE
2. MAILA (A multzoa)
3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (C multzoa)






















Sestao Hotel Naval A 8,5
Conteneo D 7,5
Conteneo F 8,5
Basauriko Ginkgo B 9,5
Rey Ardid A 8,5
Santurtzi D 7,5
Abadiño C 8
Getxo E 9
Conteneo B 8
Getxo B 7
Sestao Hotel Naval B 8
Sestao Hotel Naval C 7,5
Zaldi Baltza A 7
Balmaseda 6,5
Zornotza C 5
Conteneo E 6
Getxo A 7
Ortuella C 6
Altzaga Leioa B 4,5
Xake Gurutzeta C 4
Erandio A 6,5
Torres Quevedo 6
Santurtzi F 4,5
Altzaga Leioa A 4
Larrasoloeta A 5
Xake Zaleak 5,5
Zornotza D 3,5
Portugalete C 4
Barakaldo A 5
Erandio B 5,5
Jokin Erdozia B 1
Santurtzi G 3
Santurtzi B 3,5
Zuri Baltza C 5
Zaldi Baltza D 1
Ortuella E 1
Ortuella A 1
Larrasoloeta B 3,5



























1. MAILA
2.MAILA (B multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
























Jokin Erdozia A 9
Portugalete B 10
Xake Gurutzeta B 9,5


Zornotza B 7
Gallarta 7,5
Santurtzi E 8,5


Conteneo C 7
Ugaoko Dorrea 7
Barakaldo C 8


Zaldi Baltza B 6,5
Basauriko Ginkgo A 6,5
Zuri Baltza D 6


Zuri Baltza A 6
Santurtzi C 6,5
Portugalete D 5,5


Barakaldo B 5
Zuri Baltza B 5,5
Getxo F 4,5


Xake Gurutzeta A 3
Larrasoloeta C 4,5
Ortuella D 3,5


Abadiño B 2,5
Getxo D 4,5
Erandio C 2,5


Rey Ardid B 2
Getxo C 4





----------------- 0
Torres Quevedo BBK 4