Sarrera

TP
T1
T2A
T2B
T3A
T3B
T3C
E1
E2
E3
E4
E5
E6
E7
E8
E9
E10
E11
Sailkapena


Orria 1: TP

PREFERENTE














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 BARAKALDO A
3,5 3,5 3
2 PORTUGALETE A
4 4 1
3 ERANDIO A
2 2 5
4 ZORNOTZA B
0 0 10
5 ABADIÑO B
1,5 1,5 7
6 ALTZAGA LEIOA A 2,5
2,5 4
7 ZORNOTZA A 4
4 2
8 GETXO A 2
2 6
9 ZURI BALTZA B 0
0 9
10 SESTAO BIZKAIALDE B 0,5
0,5 8





























































DATA












1 2019-01-12 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2019-01-19 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2019-01-26 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2019-02-02 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2019-02-09 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2019-02-16 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2019-02-23 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2019-03-09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2019-03-16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 2: T1

1. MAILA














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 SANTURTZI B
1 1 10
2 PORTUGALETE B
2 2 6
3 JOKIN ERDOZIA A
1,5 1,5 8
4 BASAURIKO GINKGO A
2,5 2,5 4
5 ABADIÑO C
1 1 9
6 UGAOKO DORREA 3
3 1
7 CONTENEO BILBAO B 1,5
1,5 7
8 ZALDI BALTZA A 2,5
2,5 3
9 ORTUELLA A 2
2 5
10 REY ARDID A 3
3 2





























































DATA












1 2019-01-12 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2019-01-19 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2019-01-26 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2019-02-02 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2019-02-09 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2019-02-16 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2019-02-23 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2019-03-09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2019-03-16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 3: T2A

2. MAILA (A multzoa)














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 GETXO C
3 3 4
2 REY ARDID B
3,5 3,5 2
3 TORRES QUEVEDO B
0,5 0,5 9
4 XAKE GURUTZETA A
1,5 1,5 6
5 ABADIÑO D
0 0 10
6 ZURI BALTZA C 4
4 1
7 LARRASOLOETA A 2,5
2,5 5
8 ENDROKE ARRIG. B 3,5
3,5 3
9 SESTAO BIZKAIALDE C 0,5
0,5 8
10 SANTURTZI C 1
1 7





























































DATA












1 2019-01-12 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2019-01-19 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2019-01-26 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2019-02-02 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2019-02-09 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2019-02-16 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2019-02-23 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2019-03-09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2019-03-16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 4: T2B

2.MAILA (B multzoa)














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 BALMASEDA
3 3 4
2 ENDROKE ARRIG. D
0,5 0,5 10
3 TORRES QUEVEDO A
2,5 2,5 5
4 GETXO B
3 3 2
5 SANTURTZI D
1 1 7
6 SANTURTZI E 3
3 3
7 GALLARTA 1
1 8
8 TORRES QUEVEDO BBK 1,5
1,5 6
9 ENDROKE ARRIG. C 3,5
3,5 1
10 ORTUELLA B 1
1 9





























































DATA












1 2019-01-12 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2019-01-19 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2019-01-26 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2019-02-02 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2019-02-09 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2019-02-16 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2019-02-23 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2019-03-09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2019-03-16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 5: T3A

3.MAILA (A multzoa)














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 ZURI BALTZA D
2 2 4
2 CONTENEO BILBAO C
3 3 1
3 JOKIN ERDOZIA B
0 9
4 ORTUELLA E
1 1 8
5 ABADIÑO E
1,5 1,5 6
6 ZORNOTZA C 2,5
2,5 3
7 LARRASOLOETA B 3
3 2
8 ZALDI BALTZA B
0 10
9 ALTZAGA LEIOA C 1
1 7
10 BARAKALDO D 2
2 5





























































DATA












1 2019-01-12 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2019-01-19 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2019-01-26 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2019-02-02 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2019-02-09 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2019-02-16 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2019-02-23 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2019-03-09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2019-03-16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 6: T3B

3.MAILA (B multzoa)














































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Guztira Sailk.
1 BARAKALDO C
1 1 7
2 BASAURIKO GINKGO B
3 3 3
3 SESTAO BIZKAIALDE E
0,5 0,5 10
4 ZALLAKO XAKE ZALEAK
2 2 5
5 ORTUELLA D
1 1 9
6 GETXO E 3
3 2
7 ERANDIO B 2
2 6
8 DERIO 3,5
3,5 1
9 PORTUGALETE C 1
1 8
10 REY ARDID C 3
3 4





























































DATA












1 2019-01-12 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6


2 2019-01-19 10- 6 7- 5 8- 4 9- 3 1- 2


3 2019-01-26 2- 10 3- 1 4- 9 5- 8 6- 7


4 2019-02-02 10- 7 8- 6 9- 5 1- 4 2- 3


5 2019-02-09 3- 10 4- 2 5- 1 6- 9 7- 8


6 2019-02-16 10- 8 9- 7 1- 6 2- 5 3- 4


7 2019-02-23 4- 10 5- 3 6- 2 7- 1 8- 9


8 2019-03-09 10- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5


9 2019-03-16 5- 10 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1



Orria 7: T3C

3.MAILA (C multzoa)

















































Taldea 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Guztira Sailk.
1 ITSAS ZALDUNAK B
0 11
2 SANTURTZI F
2 2 5
3 GETXO D
0,5 0,5 10
4 ZURI BALTZA E
2,5 2,5 3
5 SESTAO BIZKAIALDE D
1 1 9
6 ALTZAGA LEIOA B
2,5 2,5 4
7 ERANDIO C 1,5
1,5 7
8 XAKE GURUTZETA B 3
3 2
9 PORTUGALETE D 1,5
1,5 8
10 BARAKALDO B 3,5
3,5 1
11 ORTUELLA C 2
2 6

































































DATA Atsedena











1 2019-01-12 1 2- 11 3- 10 4- 9 5- 8 6- 7

2 2019-01-19 7 8- 6 9- 5 10- 4 11- 3 1- 2

3 2019-01-26 2 3- 1 4- 11 5- 10 6- 9 7- 8

4 2019-02-02 8 9- 7 10- 6 11- 5 1- 4 2- 3

5 2019-02-09 3 4- 2 5- 1 6- 11 7- 10 8- 9

6 2019-02-16 9 10- 8 11- 7 1- 6 2- 5 3- 4

7 2019-02-23 4 5- 3 6- 2 7- 1 8- 11 9- 10

8 2019-03-02 10 11- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5

9 2019-03-09 5 6- 4 7- 3 8- 2 9- 1 10- 11

10 2019-03-16 11 1- 10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6

11 2019-03-23 6 7- 5 8- 4 9- 3 10- 2 11- 1


Orria 8: E1

1. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
BARAKALDO A 3,5 0,5 SESTAO BIZKAIALDE B
SANTURTZI B 1 3 REY ARDID A
PORTUGALETE A 4 0 ZURI BALTZA B
PORTUGALETE B 2 2 ORTUELLA A
ERANDIO A 2 2 GETXO A
JOKIN ERDOZIA A 1,5 2,5 ZALDI BALTZA A
ZORNOTZA B 0 4 ZORNOTZA A
BASAURIKO GINKGO A 2,5 1,5 CONTENEO BILBAO B
ABADIÑO B 1,5 2,5 ALTZAGA LEIOA A
ABADIÑO C 1 3 UGAOKO DORREA













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
GETXO C 3 1 SANTURTZI C
BALMASEDA 3 1 ORTUELLA B
REY ARDID B 3,5 0,5 SESTAO BIZKAIALDE C
ENDROKE ARRIG. D 0,5 3,5 ENDROKE ARRIG. C
TORRES QUEVEDO B 0,5 3,5 ENDROKE ARRIG. B
TORRES QUEVEDO A 2,5 1,5 TORRES QUEVEDO BBK
XAKE GURUTZETA A 1,5 2,5 LARRASOLOETA A
GETXO B 3 1 GALLARTA
ABADIÑO D 0 4 ZURI BALTZA C
SANTURTZI D 1 3 SANTURTZI E













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
ZURI BALTZA D 2 2 BARAKALDO D
BARAKALDO C 1 3 REY ARDID C
CONTENEO BILBAO C 3 1 ALTZAGA LEIOA C
BASAURIKO GINKGO B 3 1 PORTUGALETE C
JOKIN ERDOZIA B ZALDI BALTZA B
SESTAO BIZKAIALDE E 0,5 3,5 DERIO
ORTUELLA E 1 3 LARRASOLOETA B
ZALLAKO XAKE ZALEAK 2 2 ERANDIO B
ABADIÑO E 1,5 2,5 ZORNOTZA C
ORTUELLA D 1 3 GETXO E













































3.MAILA (C multzoa)




SANTURTZI F 2 2 ORTUELLA C




GETXO D 0,5 3,5 BARAKALDO B




ZURI BALTZA E 2,5 1,5 PORTUGALETE D




SESTAO BIZKAIALDE D 1 3 XAKE GURUTZETA B




ALTZAGA LEIOA B 2,5 1,5 ERANDIO C





Orria 9: E2

2. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
SESTAO BIZKAIALDE B ALTZAGA LEIOA A
REY ARDID A UGAOKO DORREA
ZORNOTZA A ABADIÑO B
CONTENEO BILBAO B ABADIÑO C
GETXO A ZORNOTZA B
ZALDI BALTZA A BASAURIKO GINKGO A
ZURI BALTZA B ERANDIO A
ORTUELLA A JOKIN ERDOZIA A
BARAKALDO A PORTUGALETE A
SANTURTZI B PORTUGALETE B













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
SANTURTZI C ZURI BALTZA C
ORTUELLA B SANTURTZI E
LARRASOLOETA A ABADIÑO D
GALLARTA SANTURTZI D
ENDROKE ARRIG. B XAKE GURUTZETA A
TORRES QUEVEDO BBK GETXO B
SESTAO BIZKAIALDE C TORRES QUEVEDO B
ENDROKE ARRIG. C TORRES QUEVEDO A
GETXO C REY ARDID B
BALMASEDA ENDROKE ARRIG. D













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
BARAKALDO D ZORNOTZA C
REY ARDID C GETXO E
LARRASOLOETA B ABADIÑO E
ERANDIO B ORTUELLA D
ZALDI BALTZA B ORTUELLA E
DERIO ZALLAKO XAKE ZALEAK
ALTZAGA LEIOA C JOKIN ERDOZIA B
PORTUGALETE C SESTAO BIZKAIALDE E
ZURI BALTZA D CONTENEO BILBAO C
BARAKALDO C BASAURIKO GINKGO B













































3.MAILA (C multzoa)




XAKE GURUTZETA B ALTZAGA LEIOA B




PORTUGALETE D SESTAO BIZKAIALDE D




BARAKALDO B ZURI BALTZA E




ORTUELLA C GETXO D




ITSAS ZALDUNAK B SANTURTZI F





Orria 10: E3

3. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
PORTUGALETE A SESTAO BIZKAIALDE B
PORTUGALETE B REY ARDID A
ERANDIO A BARAKALDO A
JOKIN ERDOZIA A SANTURTZI B
ZORNOTZA B ZURI BALTZA B
BASAURIKO GINKGO A ORTUELLA A
ABADIÑO B GETXO A
ABADIÑO C ZALDI BALTZA A
ALTZAGA LEIOA A ZORNOTZA A
UGAOKO DORREA CONTENEO BILBAO B













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
REY ARDID B SANTURTZI C
ENDROKE ARRIG. D ORTUELLA B
TORRES QUEVEDO B GETXO C
TORRES QUEVEDO A BALMASEDA
XAKE GURUTZETA A SESTAO BIZKAIALDE C
GETXO B ENDROKE ARRIG. C
ABADIÑO D ENDROKE ARRIG. B
SANTURTZI D TORRES QUEVEDO BBK
ZURI BALTZA C LARRASOLOETA A
SANTURTZI E GALLARTA













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
CONTENEO BILBAO C BARAKALDO D
BASAURIKO GINKGO B REY ARDID C
JOKIN ERDOZIA B ZURI BALTZA D
SESTAO BIZKAIALDE E BARAKALDO C
ORTUELLA E ALTZAGA LEIOA C
ZALLAKO XAKE ZALEAK PORTUGALETE C
ABADIÑO E ZALDI BALTZA B
ORTUELLA D DERIO
ZORNOTZA C LARRASOLOETA B
GETXO E ERANDIO B













































3.MAILA (C multzoa)




GETXO D ITSAS ZALDUNAK B




ZURI BALTZA E ORTUELLA C




SESTAO BIZKAIALDE D BARAKALDO B




ALTZAGA LEIOA B PORTUGALETE D




ERANDIO C XAKE GURUTZETA B





Orria 11: E4

4. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
SESTAO BIZKAIALDE B ZORNOTZA A
REY ARDID A CONTENEO BILBAO B
GETXO A ALTZAGA LEIOA A
ZALDI BALTZA A UGAOKO DORREA
ZURI BALTZA B ABADIÑO B
ORTUELLA A ABADIÑO C
BARAKALDO A ZORNOTZA B
SANTURTZI B BASAURIKO GINKGO A
PORTUGALETE A ERANDIO A
PORTUGALETE B JOKIN ERDOZIA A













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
SANTURTZI C LARRASOLOETA A
ORTUELLA B GALLARTA
ENDROKE ARRIG. B ZURI BALTZA C
TORRES QUEVEDO BBK SANTURTZI E
SESTAO BIZKAIALDE C ABADIÑO D
ENDROKE ARRIG. C SANTURTZI D
GETXO C XAKE GURUTZETA A
BALMASEDA GETXO B
REY ARDID B TORRES QUEVEDO B
ENDROKE ARRIG. D TORRES QUEVEDO A













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
BARAKALDO D LARRASOLOETA B
REY ARDID C ERANDIO B
ZALDI BALTZA B ZORNOTZA C
DERIO GETXO E
ALTZAGA LEIOA C ABADIÑO E
PORTUGALETE C ORTUELLA D
ZURI BALTZA D ORTUELLA E
BARAKALDO C ZALLAKO XAKE ZALEAK
CONTENEO BILBAO C JOKIN ERDOZIA B
BASAURIKO GINKGO B SESTAO BIZKAIALDE E













































3.MAILA (C multzoa)




PORTUGALETE D ERANDIO C




BARAKALDO B ALTZAGA LEIOA B




ORTUELLA C SESTAO BIZKAIALDE D




ITSAS ZALDUNAK B ZURI BALTZA E




SANTURTZI F GETXO D





Orria 12: E5

5. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
ERANDIO A SESTAO BIZKAIALDE B
JOKIN ERDOZIA A REY ARDID A
ZORNOTZA B PORTUGALETE A
BASAURIKO GINKGO A PORTUGALETE B
ABADIÑO B BARAKALDO A
ABADIÑO C SANTURTZI B
ALTZAGA LEIOA A ZURI BALTZA B
UGAOKO DORREA ORTUELLA A
ZORNOTZA A GETXO A
CONTENEO BILBAO B ZALDI BALTZA A













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
TORRES QUEVEDO B SANTURTZI C
TORRES QUEVEDO A ORTUELLA B
XAKE GURUTZETA A REY ARDID B
GETXO B ENDROKE ARRIG. D
ABADIÑO D GETXO C
SANTURTZI D BALMASEDA
ZURI BALTZA C SESTAO BIZKAIALDE C
SANTURTZI E ENDROKE ARRIG. C
LARRASOLOETA A ENDROKE ARRIG. B
GALLARTA TORRES QUEVEDO BBK













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
JOKIN ERDOZIA B BARAKALDO D
SESTAO BIZKAIALDE E REY ARDID C
ORTUELLA E CONTENEO BILBAO C
ZALLAKO XAKE ZALEAK BASAURIKO GINKGO B
ABADIÑO E ZURI BALTZA D
ORTUELLA D BARAKALDO C
ZORNOTZA C ALTZAGA LEIOA C
GETXO E PORTUGALETE C
LARRASOLOETA B ZALDI BALTZA B
ERANDIO B DERIO













































3.MAILA (C multzoa)




ZURI BALTZA E SANTURTZI F




SESTAO BIZKAIALDE D ITSAS ZALDUNAK B




ALTZAGA LEIOA B ORTUELLA C




ERANDIO C BARAKALDO B




XAKE GURUTZETA B PORTUGALETE D





Orria 13: E6

6. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
SESTAO BIZKAIALDE B GETXO A
REY ARDID A ZALDI BALTZA A
ZURI BALTZA B ZORNOTZA A
ORTUELLA A CONTENEO BILBAO B
BARAKALDO A ALTZAGA LEIOA A
SANTURTZI B UGAOKO DORREA
PORTUGALETE A ABADIÑO B
PORTUGALETE B ABADIÑO C
ERANDIO A ZORNOTZA B
JOKIN ERDOZIA A BASAURIKO GINKGO A













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
SANTURTZI C ENDROKE ARRIG. B
ORTUELLA B TORRES QUEVEDO BBK
SESTAO BIZKAIALDE C LARRASOLOETA A
ENDROKE ARRIG. C GALLARTA
GETXO C ZURI BALTZA C
BALMASEDA SANTURTZI E
REY ARDID B ABADIÑO D
ENDROKE ARRIG. D SANTURTZI D
TORRES QUEVEDO B XAKE GURUTZETA A
TORRES QUEVEDO A GETXO B













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
BARAKALDO D ZALDI BALTZA B
REY ARDID C DERIO
ALTZAGA LEIOA C LARRASOLOETA B
PORTUGALETE C ERANDIO B
ZURI BALTZA D ZORNOTZA C
BARAKALDO C GETXO E
CONTENEO BILBAO C ABADIÑO E
BASAURIKO GINKGO B ORTUELLA D
JOKIN ERDOZIA B ORTUELLA E
SESTAO BIZKAIALDE E ZALLAKO XAKE ZALEAK













































3.MAILA (C multzoa)




BARAKALDO B XAKE GURUTZETA B




ORTUELLA C ERANDIO C




ITSAS ZALDUNAK B ALTZAGA LEIOA B




SANTURTZI F SESTAO BIZKAIALDE D




GETXO D ZURI BALTZA E





Orria 14: E7

7. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
ZORNOTZA B SESTAO BIZKAIALDE B
BASAURIKO GINKGO A REY ARDID A
ABADIÑO B ERANDIO A
ABADIÑO C JOKIN ERDOZIA A
ALTZAGA LEIOA A PORTUGALETE A
UGAOKO DORREA PORTUGALETE B
ZORNOTZA A BARAKALDO A
CONTENEO BILBAO B SANTURTZI B
GETXO A ZURI BALTZA B
ZALDI BALTZA A ORTUELLA A













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
XAKE GURUTZETA A SANTURTZI C
GETXO B ORTUELLA B
ABADIÑO D TORRES QUEVEDO B
SANTURTZI D TORRES QUEVEDO A
ZURI BALTZA C REY ARDID B
SANTURTZI E ENDROKE ARRIG. D
LARRASOLOETA A GETXO C
GALLARTA BALMASEDA
ENDROKE ARRIG. B SESTAO BIZKAIALDE C
TORRES QUEVEDO BBK ENDROKE ARRIG. C













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
ORTUELLA E BARAKALDO D
ZALLAKO XAKE ZALEAK REY ARDID C
ABADIÑO E JOKIN ERDOZIA B
ORTUELLA D SESTAO BIZKAIALDE E
ZORNOTZA C CONTENEO BILBAO C
GETXO E BASAURIKO GINKGO B
LARRASOLOETA B ZURI BALTZA D
ERANDIO B BARAKALDO C
ZALDI BALTZA B ALTZAGA LEIOA C
DERIO PORTUGALETE C













































3.MAILA (C multzoa)




SESTAO BIZKAIALDE D GETXO D




ALTZAGA LEIOA B SANTURTZI F




ERANDIO C ITSAS ZALDUNAK B




XAKE GURUTZETA B ORTUELLA C




PORTUGALETE D BARAKALDO B





Orria 15: E8

8. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
SESTAO BIZKAIALDE B ZURI BALTZA B
REY ARDID A ORTUELLA A
BARAKALDO A GETXO A
SANTURTZI B ZALDI BALTZA A
PORTUGALETE A ZORNOTZA A
PORTUGALETE B CONTENEO BILBAO B
ERANDIO A ALTZAGA LEIOA A
JOKIN ERDOZIA A UGAOKO DORREA
ZORNOTZA B ABADIÑO B
BASAURIKO GINKGO A ABADIÑO C













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
SANTURTZI C SESTAO BIZKAIALDE C
ORTUELLA B ENDROKE ARRIG. C
GETXO C ENDROKE ARRIG. B
BALMASEDA TORRES QUEVEDO BBK
REY ARDID B LARRASOLOETA A
ENDROKE ARRIG. D GALLARTA
TORRES QUEVEDO B ZURI BALTZA C
TORRES QUEVEDO A SANTURTZI E
XAKE GURUTZETA A ABADIÑO D
GETXO B SANTURTZI D













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
BARAKALDO D ALTZAGA LEIOA C
REY ARDID C PORTUGALETE C
ZURI BALTZA D ZALDI BALTZA B
BARAKALDO C DERIO
CONTENEO BILBAO C LARRASOLOETA B
BASAURIKO GINKGO B ERANDIO B
JOKIN ERDOZIA B ZORNOTZA C
SESTAO BIZKAIALDE E GETXO E
ORTUELLA E ABADIÑO E
ZALLAKO XAKE ZALEAK ORTUELLA D













































3.MAILA (C multzoa)




ORTUELLA C PORTUGALETE D




ITSAS ZALDUNAK B XAKE GURUTZETA B




SANTURTZI F ERANDIO C




GETXO D ALTZAGA LEIOA B




ZURI BALTZA E SESTAO BIZKAIALDE D





Orria 16: E9

9. txandako emaitzak









PREFERENTE
1. MAILA
ABADIÑO B SESTAO BIZKAIALDE B
ABADIÑO C REY ARDID A
ALTZAGA LEIOA A ZORNOTZA B
UGAOKO DORREA BASAURIKO GINKGO A
ZORNOTZA A ERANDIO A
CONTENEO BILBAO B JOKIN ERDOZIA A
GETXO A PORTUGALETE A
ZALDI BALTZA A PORTUGALETE B
ZURI BALTZA B BARAKALDO A
ORTUELLA A SANTURTZI B













































2. MAILA (A multzoa)
2.MAILA (B multzoa)
ABADIÑO D SANTURTZI C
SANTURTZI D ORTUELLA B
ZURI BALTZA C XAKE GURUTZETA A
SANTURTZI E GETXO B
LARRASOLOETA A TORRES QUEVEDO B
GALLARTA TORRES QUEVEDO A
ENDROKE ARRIG. B REY ARDID B
TORRES QUEVEDO BBK ENDROKE ARRIG. D
SESTAO BIZKAIALDE C GETXO C
ENDROKE ARRIG. C BALMASEDA













































3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
ABADIÑO E BARAKALDO D
ORTUELLA D REY ARDID C
ZORNOTZA C ORTUELLA E
GETXO E ZALLAKO XAKE ZALEAK
LARRASOLOETA B JOKIN ERDOZIA B
ERANDIO B SESTAO BIZKAIALDE E
ZALDI BALTZA B CONTENEO BILBAO C
DERIO BASAURIKO GINKGO B
ALTZAGA LEIOA C ZURI BALTZA D
PORTUGALETE C BARAKALDO C













































3.MAILA (C multzoa)




ALTZAGA LEIOA B ZURI BALTZA E




ERANDIO C GETXO D




XAKE GURUTZETA B SANTURTZI F




PORTUGALETE D ITSAS ZALDUNAK B




BARAKALDO B ORTUELLA C





Orria 17: E10

10. txandako emaitzak




3.MAILA (C multzoa)
ITSAS ZALDUNAK B BARAKALDO B
SANTURTZI F PORTUGALETE D
GETXO D XAKE GURUTZETA B
ZURI BALTZA E ERANDIO C
SESTAO BIZKAIALDE D ALTZAGA LEIOA B

Orria 18: E11

11. txandako emaitzak




3.MAILA (C multzoa)
ERANDIO C SESTAO BIZKAIALDE D
XAKE GURUTZETA B ZURI BALTZA E
PORTUGALETE D GETXO D
BARAKALDO B SANTURTZI F
ORTUELLA C ITSAS ZALDUNAK B

Orria 19: Sailkapena

Sailkapena












PREFERENTE
2. MAILA (A multzoa)
3.MAILA (A multzoa)
3.MAILA (C multzoa)






















PORTUGALETE A 4
ZURI BALTZA C 4
CONTENEO BILBAO C 3
BARAKALDO B 3,5
ZORNOTZA A 4
REY ARDID B 3,5
LARRASOLOETA B 3
XAKE GURUTZETA B 3
BARAKALDO A 3,5
ENDROKE ARRIG. B 3,5
ZORNOTZA C 2,5
ZURI BALTZA E 2,5
ALTZAGA LEIOA A 2,5
GETXO C 3
ZURI BALTZA D 2
ALTZAGA LEIOA B 2,5
ERANDIO A 2
LARRASOLOETA A 2,5
BARAKALDO D 2
SANTURTZI F 2
GETXO A 2
XAKE GURUTZETA A 1,5
ABADIÑO E 1,5
ORTUELLA C 2
ABADIÑO B 1,5
SANTURTZI C 1
ALTZAGA LEIOA C 1
ERANDIO C 1,5
SESTAO BIZKAIALDE B 0,5
SESTAO BIZKAIALDE C 0,5
ORTUELLA E 1
PORTUGALETE D 1,5
ZURI BALTZA B 0
TORRES QUEVEDO B 0,5
JOKIN ERDOZIA B 0
SESTAO BIZKAIALDE D 1
ZORNOTZA B 0
ABADIÑO D 0
ZALDI BALTZA B 0
GETXO D 0,5









ITSAS ZALDUNAK B 0






















1. MAILA
2.MAILA (B multzoa)
3.MAILA (B multzoa)
























UGAOKO DORREA 3
ENDROKE ARRIG. C 3,5
DERIO 3,5


REY ARDID A 3
GETXO B 3
GETXO E 3


ZALDI BALTZA A 2,5
SANTURTZI E 3
BASAURIKO GINKGO B 3


BASAURIKO GINKGO A 2,5
BALMASEDA 3
REY ARDID C 3


ORTUELLA A 2
TORRES QUEVEDO A 2,5
ZALLAKO XAKE ZALEAK 2


PORTUGALETE B 2
TORRES QUEVEDO BBK 1,5
ERANDIO B 2


CONTENEO BILBAO B 1,5
SANTURTZI D 1
BARAKALDO C 1


JOKIN ERDOZIA A 1,5
GALLARTA 1
PORTUGALETE C 1


ABADIÑO C 1
ORTUELLA B 1
ORTUELLA D 1


SANTURTZI B 1
ENDROKE ARRIG. D 0,5
SESTAO BIZKAIALDE E 0,5