BIZKAIKO BANAKAKO XAKE AZKAR TXAPELKETA 2016
16/04/2016 (16:00 - 20:30)
Fadura Kiroldegia (Los Chopos etorbidea 46)
Izen-emateak: apirilaren 4tik 13ra.
Gaurtik aurrera Txapelketetarako izena emateko ondorengo emailera idatzita soilik egin daiteke:
Banakako Txapelketa apirilaren 16an Getxoko Fadura Kiroldegian izango da (Avda. Los Chopos), 16:00etatik aurrera.
Lander Ibarretxe izan da Txapelduna 9 punturekin, eta 8,5 punturekin Humberto Odriozola txapeldun-ordea.
Cto de Bizkaia de Rápidas
Final ranking
Rank | SNo. | Name | Rtg | FED | Club | Pts | BH. | |
1 | 7 | Ibarretxe Campo Lander | 2071 | B | Balmaseda | 9 | 58½ | |
2 | 14 | Odriozola Fondado Humberto | 1995 | B | Abadiño X.T. | 8½ | 58½ | |
3 | 8 | Perez Fernandez Modesto | 2069 | B | Portugalete | 8 | 58½ | |
4 | 15 | Urbieta Gabancho Koldo | 1923 | B | Barakaldo | 8 | 57½ | |
5 | 4 | Sadusea Johnny | 2099 | B | Haitzak Conteneo | 8 | 53 | |
6 | 1 | FM | Trigo Urkijo Sergio | 2413 | B | Sestao | 7½ | 64½ |
7 | 10 | Llano Olabarrieta Joseba | 2048 | B | Altzaga | 7½ | 62½ | |
8 | 30 | Fernandez Almeida Joseba | 1768 | B | Getxo | 7½ | 50½ | |
9 | 2 | Perez Pacheco Ricardo | 2170 | B | Santurtzi | 7 | 67 | |
10 | 11 | Barbazan Bilbao Xabier | 2016 | B | Altzaga | 7 | 61 | |
11 | 3 | Gonzalez Pereira Asier | 2117 | B | Altzaga | 7 | 59½ | |
12 | 13 | Carasa Del Portillo Mikel | 2001 | B | Barakaldo | 7 | 56½ | |
13 | 5 | Buiza Prieto Aizbeltz | 2078 | B | Endroke | 7 | 55 | |
14 | 16 | Martinez Pelaez David | 1911 | B | Zuri-Baltza | 7 | 54 | |
15 | 9 | Hernandez Izaguirre Eder | 2061 | B | Barakaldo | 6½ | 60½ | |
16 | 18 | Peña Ugarte Fco. Jesus | 1874 | B | Torres Quevedo | 6½ | 52 | |
17 | 32 | Oriza De Castro Iñigo | 1752 | B | Sestao | 6½ | 51½ | |
18 | 24 | Perez Palma Jesus Maria | 1832 | B | Barakaldo | 6 | 53½ | |
19 | 21 | Martinez De Sor Gordon Jose M | 1850 | B | Rey Ardid | 6 | 53 | |
20 | 59 | Cano Ortega Ander | 1657 | B | Haitzak Conteneo | 6 | 51 | |
21 | 20 | Fernandez Rivera Ortiz Igor | 1867 | B | Barakaldo | 6 | 51 | |
22 | 37 | Lopez Rementeria Jordan C | 1691 | B | Barakaldo | 6 | 50 | |
23 | 31 | Gonzalez Izaguirre Salustiano | 1763 | B | Getxo | 6 | 50 | |
24 | 39 | Sedano Rodriguez Ruben | 1671 | B | Xake Gurutzeta | 6 | 49½ | |
25 | 12 | Hernandez Garcia Maximo | 2011 | B | Zuri-Baltza | 6 | 49½ | |
26 | 28 | Umaran Del Campo Enrique | 1776 | B | Getxo | 6 | 49 | |
27 | 26 | Gonzalez Llano Federico | 1786 | B | Zuri-Baltza | 6 | 47½ | |
28 | 19 | Di Candia Roberto | 1870 | B | Haitzak Conteneo | 6 | 44 | |
29 | 22 | Rocillo Mateo J. Eder | 1847 | B | Endroke | 5½ | 55 | |
30 | 51 | Santos Perez David | 1675 | B | Basauriko Ginkgo | 5½ | 53 | |
31 | 53 | Ungureanu Cristinel | 1660 | B | Endroke | 5½ | 45½ | |
32 | 6 | Gonzalez Solabarria Fco. Javi | 2071 | B | Gallarta | 5 | 54 | |
33 | 35 | Santos Reyes Rodrigo Javier | 1698 | B | Endroke | 5 | 51 | |
34 | 36 | Caballero Ibarlucea Josu | 1698 | B | Xake Gurutzeta | 5 | 51 | |
35 | 42 | Carazo Fernandez Costantin | 1496 | B | Sestao | 5 | 51 | |
36 | 46 | Caballero Acosta Erlantz | 1210 | B | Altzaga | 5 | 49 | |
37 | 25 | Virto Alustiza Aingeru | 1811 | B | Portugalete | 5 | 46½ | |
38 | 33 | Lafuente Ollero Alberto | 1727 | B | Santurtzi | 5 | 45½ | |
39 | 58 | Delgado Bilbao Jorge | 1582 | ESP | Eus | 5 | 39 | |
40 | 34 | Cerezo Goikolea Pedro Maria | 1703 | B | Barakaldo | 5 | 36½ | |
41 | 48 | Uribe-Etxebarria Arregui Ibon | 1872 | B | Endroke | 4½ | 54½ | |
42 | 40 | Asensio Ariño Juan Angel | 1569 | B | Xake Gurutzeta | 4½ | 50 | |
43 | 47 | Carazo Fernandez Alexander | 1200 | B | Sestao | 4½ | 49 | |
44 | 52 | Becerra Lorenzo Markel | 1660 | B | Endroke | 4½ | 41½ | |
45 | 56 | Aurrekoetxea Oribe Josu | 0 | B | Haitzak Conteneo | 4½ | 40 | |
46 | 17 | Galarza Docampo Karmel | 1903 | B | Sestao | 4 | 46 | |
47 | 38 | Lopez De Vallejo Cardeñosa Al | 1686 | B | Xake Gurutzeta | 4 | 46 | |
48 | 60 | Velez Nebreda Joel | 1320 | ESP | Eus | 4 | 44½ | |
49 | 49 | Pereda Cubero Endika | 1714 | B | Endroke | 4 | 41½ | |
50 | 54 | Blanco Zubero Gaizka | 1633 | B | Xake Gurutzeta | 4 | 40½ | |
51 | 50 | Grandes Arnaiz Jose Ramon | 1682 | B | Getxo | 4 | 40 | |
52 | 61 | Gaviria Valencia Gizela | 1476 | B | Independiente | 3½ | 43½ | |
53 | 55 | Garcia Garcia Jose Antonio | 1530 | B | Conteneo Haitzak | 3½ | 41 | |
54 | 41 | De Andres Romero Miguel | 1555 | B | Xake Gurutzeta | 3½ | 39 | |
55 | 43 | Calleja Gonzalez Unai | 1410 | B | Barakaldo | 3 | 37 | |
56 | 45 | Martinez Diez Jose Felix | 1342 | B | Haitzak Conteneo | 3 | 36½ | |
57 | 44 | Hrigma Elmaati | 1378 | B | Zuri-Baltza | 2 | 34 | |
58 | 57 | Singh Ahumada Karan | 0 | B | Zuri Baltza | 1 | 39 | |
59 | 23 | Cuero Reid Maximo Javier | 1846 | B | Haitzak Conteneo | 0 | 31½ | |
27 | Jauregui Quintana Eduardo | 1777 | B | Barakaldo | 0 | 31½ | ||
29 | Olea Martinez Roberto | 1773 | B | Gallarta | 0 | 31½ |
Izena eman
Las reservas en línea no están disponibles para este evento.