2020KO LIGAREN 6. TXANDA
15/02/2020 (16:00 - 22:00)
TALDEKAKO LIGA 2020
Aurreko txanda | Hurrengo txanda |
---|
Otsailaren 15ean, larunbata, 2020 denboraldiko taldekako ligaren seigarren txanda jokatu zen.
Seigarren txandako neurketak ondorengoak izan dira:
6. txandako emaitzak | ||||||||
PREFERENTE | 1. MAILA | |||||||
ALTZAGA LEIOA A | 2,5 | 1,5 | GETXO A | ORTUELLA A | 2 | 2 | REY ARDID B | |
ABADIÑO B | 4 | 0 | ERANDIO A | ABADIÑO C | 2 | 2 | ZURI BALTZA B | |
SANTURTZI A | 2 | 2 | ZORNOTZA A | BALMASEDA | 1,5 | 2,5 | ZORNOTZA B | |
BARAKALDO A | 3 | 1 | ZALDI BALTZA A | LARRASOLOETA A | 3 | 1 | BASAURIKO GINKGO A | |
REY ARDID A | 1,5 | 2,5 | SESTAO BIZKAIALDE B | GETXO B | 1 | 3 | JOKIN ERDOZIA A | |
2. MAILA (A multzoa) | 2.MAILA (B multzoa) | |||||||
ZALDI BALTZA B | 3 | 1 | GETXO C | XAKE GURUTZETA A | 2 | 2 | ZALLAKO XAKE ZALEAK | |
ABADIÑO D | 0 | 4 | TORRES QUEVEDO B | ITSAS ZALDUNAK B | 2 | 2 | TORRES QUEVEDO A | |
PORTUGALETE B | 2,5 | 1,5 | SANTURTZI B | ZURI BALTZA C | 2 | 2 | ORTUELLA B | |
LARRASOLOETA B | 0,5 | 3,5 | UGAOKO DORREA | BARAKALDO B | 3 | 1 | REY ARDID C | |
CONTENEO B | 3 | 1 | ENDROKE ARRIG. C | ENDROKE ARRIG. B | 2 | 2 | GALLARTA | |
3.MAILA (A multzoa) | 3.MAILA (B multzoa) | |||||||
ZALDI BALTZA D | 2,5 | 1,5 | SESTAO BIZKAIALDE E | ALTZAGA LEIOA C | 0 | 4 | CONTENEO C | |
SANTURTZI C | 0 | 4 | ZORNOTZA C | SANTURTZI E | 1 | 3 | ERANDIO B | |
LARRASOLOETA C | 2,5 | 1,5 | JOKIN ERDOZIA D | BARAKALDO C | 3 | 1 | PORTUGALETE C | |
ZORNOTZA D | 2,5 | 1,5 | JOKIN ERDOZIA B | ZURI BALTZA E | 1 | 3 | GETXO E | |
3.MAILA (C multzoa) | 3.MAILA (D multzoa) | |||||||
SESTAO BIZKAIALDE C | 2,5 | 1,5 | DERIO | SESTAO BIZKAIALDE D | 1,5 | 2,5 | BASAURIKO GINKGO B | |
ERANDIO C | 0 | 4 | ZURI BALTZA F | ORTUELLA C | 4 | 0 | SANTURTZI D | |
BARAKALDO D | 3,5 | 0,5 | ORTUELLA D | GETXO D | 3,5 | 0,5 | XAKE GURUTZETA B | |
ALTZAGA LEIOA B | 1,5 | 2,5 | XAKE GURUTZETA C | CONTENEO E | 0,5 | 3,5 | TORRES QUEVEDO BBK |
Jokalari berriak:
Xake Gurutzeta C 1 José Luis Delgado Eguizabal 1
Jokin Erdozia B 10 Aitor Plaza Laga 3
Bajak:
Jokin Erdozia D Aitor Plaza Laga 3
Altzaga Leioa A Alvaro Diaz Herrero P
Izena eman
Las reservas en línea no están disponibles para este evento.