2019KO LIGAREN 1. TXANDA
TALDEKAKO LIGA 2019
Aurreko txanda | Hurrengo txanda |
---|
Urtarrilaren 12an, larunbata, 2019 denboraldiko taldekako ligaren lehen txanda jokatu da.
Lehen txandako emaitzak ondorengoak dira:
1. txandako emaitzak | ||||||||
PREFERENTE | 1. MAILA | |||||||
BARAKALDO A | 3,5 | 0,5 | SESTAO BIZKAIALDE B | SANTURTZI B | 1 | 3 | REY ARDID A | |
PORTUGALETE A | 4 | 0 | ZURI BALTZA B | PORTUGALETE B | 2 | 2 | ORTUELLA A | |
ERANDIO A | 2 | 2 | GETXO A | JOKIN ERDOZIA A | 1,5 | 2,5 | ZALDI BALTZA A | |
ZORNOTZA B | 0 | 4 | ZORNOTZA A | BASAURIKO GINKGO A | 2,5 | 1,5 | CONTENEO BILBAO B | |
ABADIÑO B | 1,5 | 2,5 | ALTZAGA LEIOA A | ABADIÑO C | 1 | 3 | UGAOKO DORREA | |
2. MAILA (A multzoa) | 2.MAILA (B multzoa) | |||||||
GETXO C | 3 | 1 | SANTURTZI C | BALMASEDA | 3 | 1 | ORTUELLA B | |
REY ARDID B | 3,5 | 0,5 | SESTAO BIZKAIALDE C | ENDROKE ARRIG. D | 0,5 | 3,5 | ENDROKE ARRIG. C | |
TORRES QUEVEDO B | 0,5 | 3,5 | ENDROKE ARRIG. B | TORRES QUEVEDO A | 2,5 | 1,5 | TORRES QUEVEDO BBK | |
XAKE GURUTZETA A | 1,5 | 2,5 | LARRASOLOETA A | GETXO B | 3 | 1 | GALLARTA | |
ABADIÑO D | 0 | 4 | ZURI BALTZA C | SANTURTZI D | 1 | 3 | SANTURTZI E | |
3.MAILA (A multzoa) | 3.MAILA (B multzoa) | |||||||
ZURI BALTZA D | 2 | 2 | BARAKALDO D | BARAKALDO C | 1 | 3 | REY ARDID C | |
CONTENEO BILBAO C | 3 | 1 | ALTZAGA LEIOA C | BASAURIKO GINKGO B | 3 | 1 | PORTUGALETE C | |
JOKIN ERDOZIA B | ZALDI BALTZA B | SESTAO BIZKAIALDE E | 0,5 | 3,5 | DERIO | |||
ORTUELLA E | 1 | 3 | LARRASOLOETA B | ZALLAKO XAKE ZALEAK | 2 | 2 | ERANDIO B | |
ABADIÑO E | 1,5 | 2,5 | ZORNOTZA C | ORTUELLA D | 1 | 3 | GETXO E | |
3.MAILA (C multzoa) | ||||||||
SANTURTZI F | 2 | 2 | ORTUELLA C | |||||
GETXO D | 0,5 | 3,5 | BARAKALDO B | |||||
ZURI BALTZA E | 2,5 | 1,5 | PORTUGALETE D | |||||
SESTAO BIZKAIALDE D | 1 | 3 | XAKE GURUTZETA B | |||||
ALTZAGA LEIOA B | 2,5 | 1,5 | ERANDIO C | |||||
Nuevas incorporaciones:
Zaldi Baltza B |
8 |
Arkaitz |
Arbulu |
Gallastegi |
1 |
Itsas-Zaldunak B |
3 |
Victor Manuel |
Gamarra |
Rodríguez |
1 |
Getxo D |
9 |
Roberto |
Castillo |
Del Valle |
3 |
Basauriko Ginkgo B |
4 |
César |
Fernández |
Arroyo |
3 |
Altzaga Leioa C |
9 |
Aimar |
García |
Ugarte |
3 |
10 |
Unai |
Ayuso |
Pereira |
3 |
|
Portugalete D |
13 |
Oier |
Arregui |
Etxebarria |
3 |
Zuri Baltza E |
9 |
Adrián |
González |
Ruiz |
3 |
Zuri Baltza D |
9 |
Ricardo |
Herrero |
Fernández |
3 |
Getxo B |
7 |
Luis |
Rubio |
Rodríguez |
1 |
Abadiño C |
3 |
Enrique |
García |
Mtnz. de la Hidalga |
2 |
Deja Abadiño B |
|||||||
Ortuella C |
1 |
Julen |
Momoitio |
San Martín |
3 |
Deja Ortuella B |
|||||||
Portugalete C |
12 |
Aimar |
Jimenez |
Zubiaur |
3 |
Deja Portugalete D |
|||||||
13 |
Ivan |
Roca |
Martín |
3 |
Deja Portugalete D |
Cambio en el orden de jugadores
Ortuella D |
4 |
Jakinda Peli |
Suárez |
Casas |
3 |
5 |
Aiara |
González |
De la Iglesia |
3 |
|
Endroke Arrig. B |
6 |
Gizela |
Gaviria |
Valenda |
2 |
7 |
Markel |
Becerra |
Lorenzo |
2 |
Corrección de teléfonos de capitanes
Erandio A |
Aitor |
Uria |
637519937 |
|
Endroke Arrig. C |
Juan Manuel |
Lima |
688855882 |
|
Endroke Arrig. D |
Javier |
Arce |
688746948 |
Otras correcciones:
En el grupo B de Tercera juega Sestao E (y no C) y en Preferente Sestao B…
Dirección correcta de Conteneo: Club Ajedrez Conteneo
C/ Ercilla 26, Escalera B 1º Dcha. (Bilbao)
Izena eman
Las reservas en línea no están disponibles para este evento.