2017KO LIGAREN 1. TXANDA
TALDEKAKO LIGA 2017
Hurrengo txanda |
---|
Urtarrilaren 14an, larunbata, 2017 denboraldiko taldekako ligaren lehen txanda jokatu da.
Lehen txandan ondorengo neurketak jokatu dira eta hauek izan dira neurketen emaitzak:
1. txandako emaitzak | ||||||||
PREFERENTE | 1. MAILA | |||||||
CONTENEO REY ARDID A | 2,5 | 1,5 | CONTENEO HAITZAK B | ZURI BALTZA B | 3,5 | 0,5 | PEÑA ATHLETIC ZALLA | |
SANTURTZI A | 2,5 | 1,5 | BARAKALDO A | ZORNOTZA B | 4 | 0 | BALMASEDA | |
GETXO A | 3,5 | 0,5 | ALTZAGA LEIOA B | ZALDI BALTZA A | 3 | 1 | CONTENEO REY ARDID B | |
ERANDIO A | 2 | 2 | ZORNOTZA A | ENDROKE ARRIG. B | 3,5 | 0,5 | UGAOKO DORREA | |
ABADIÑO B | ENDROKE ARRIG. A | ABADIÑO C | 1,5 | 2,5 | GALLARTA | |||
2. MAILA (A multzoa) | 2.MAILA (B multzoa) | |||||||
DERIO | 1,5 | 2,5 | SESTAO C | BASAURIKO GINKGO | 2 | 2 | ERANDIO B | |
SANTURTZI B | 3,5 | 0,5 | ENDROKE ARRIG. C | TORRES QUEVEDO A | 2,5 | 1,5 | XAKE GURUTZETA A | |
GETXO C | 1,5 | 2,5 | JOKIN ERDOZIA A | GORLIZ | 0,5 | 3,5 | GETXO B | |
BARAKALDO B | 2 | 2 | BILBAO E4 | ZURI BALTZA C | 2 | 2 | SANTURTZI C | |
LARRASOLOETA A | 2 | 2 | ZURI BALTZA D | CONTENEO REY ARDID C | 2 | 2 | PORTUGALETE B | |
3.MAILA (A multzoa) | 3.MAILA (B multzoa) | |||||||
ZALDI BALTZA D | 1 | 3 | ZALDI BALTZA B | GETXO E | 3 | 1 | ORTUELLA B | |
SANTURTZI D | 2 | 2 | ZURI BALTZA E | ITSAS-ZALDUNAK | 1 | 3 | XAKE GURUTZETA C | |
JOKIN ERDOZIA B | 4 | 0 | ENDROKE ARRIG. E | ENDROKE ARRIG. D | 1 | 3 | ENDROKE ARRIG. F | |
ZORNOTZA C | 1,5 | 2,5 | LARRASOLOETA B | BARAKALDO C | 4 | 0 | SESTAO D | |
ABADIÑO E | 1 | 3 | ABADIÑO D | TORRES QUEVEDO BBK | 3 | 1 | PORTUGALETE C | |
3.MAILA (C multzoa) | ||||||||
ENDROKE ARRIG. G | SESTAO E | |||||||
TORRES QUEVEDO B | 2 | 2 | BARAKALDO D | |||||
ALTZAGA LEIOA C | 1 | 3 | GETXO D | |||||
XAKE GURUTZETA B | 3,5 | 0,5 | SANTURTZI E | |||||
ORTUELLA A | 2 | 2 | CONTENEO REY ARDID D |
Zuzenketak:
Torres Quevedo BBK taldeko kapitainaren telefonoa ondorengoa da 665377008
Laura Sáiz jokalariak Altzaga Leioa B taldea uzten du.
Ortuella A taldeko lehen taulako jokalaria ondorengoa da:
1 |
Iñaki |
Larrabide |
Fontaneda |
2 |
Jokalari berriak:
Bilbao e4
1 |
Eleazar |
Ortiz |
Herranz |
P |
Zornotza C
13 |
Julen |
Carvajal |
Voevodkin |
3 |
Altzaga Leioa C
2 |
Laura |
Sáiz |
López |
3 |
11 |
Alexander |
Mungira |
Ortiz De Cosca |
3 |
12 |
Irune |
Palacios |
Orueta |
3 |
Getxo D
3 |
Neil |
Vasey |
3 |
Gallarta
9 |
Jose Luis |
Domingo |
Pérez |
3 |
Zuri Baltza E
8 |
Jon Ander |
Elorriaga |
Rementería |
3 |
Itsas Zaldunak
1 |
Jorge |
Ballesteros |
Cainzos |
P |
Conteneo Haitzak B
7 |
Jesús |
Aguinagalde |
Pinedo |
1 |
8 |
José María |
Lago |
Sierra |
3 |
Endroke Arrigorriaga D
6 |
Fernando |
Reges |
Manso |
3 |
Conteneo Rey Ardid D
9 |
Enara |
Teijido |
Sanz |
3 |
Barakaldo C taldearen jokalari zerrenda zuzena:
1 | Jesus Mª | Pérez | Palma | 1 | |
2 | Miguel Angel | Almansa | Martín | 1 | |
3 | Fco. Javier | Martín | Allende | 2 | |
4 | Alberto | Martínez | Saiz De Aja | 2 | |
5 | Manuel | Salamanca | Rodríguez | 3 | |
6 | Ibai | Moledo | Villalba | 3 | |
7 | Jagoba | Moledo | Villalba | 3 | |
8 | Ignacio | Lorenzo | Arambalazabala | 3 | |
9 | Igor | García | Reino | 3 | |
10 | Alberto | Fernández | Fernández | 3 | |
11 | Begoña | Cantero | Landa | 3 | |
12 | Juan Domingo | Sánchez | Herrero | 3 | |
13 | Borja | Mencía | Díez | 3 | |
14 | Daniel | Gómez | Vales | 3 |
Izena eman
Las reservas en línea no están disponibles para este evento.