Federación Vizcaína De Ajedrez – Bizkaiko Xake Federakuntza – Biscay Chess Federation

Klubak/Elkarteak

Gorlizko Xake Taldea Gorlizko Xake Taldea

ERAKUSKETA GELA ELOSIA ARTAZA KALEA, 3 BEHEKO GORLIZ

Gorlizko Xake Taldea

ERAKUSKETA GELA ELOSIA ARTAZA KALEA, 3 BEHEKO GORLIZ

Itsas Zaldunak Santurtzi Itsas Zaldunak Santurtzi

MAMARIGA KULTURGUNEA BOGADORES KALEA, 1 (Párroco Elías plaza sarbidea) SANTURTZI
Gehiago ikusi  

Itsas Zaldunak Santurtzi

MAMARIGA KULTURGUNEA BOGADORES KALEA, 1 (Párroco Elías plaza sarbidea) SANTURTZI
Gehiago ikusi  

Balmasedako Xake Taldea Balmasedako Xake Taldea

KULTUR ETXEA, SAN JUAN PLAZA BALMASEDA

Balmasedako Xake Taldea

KULTUR ETXEA, SAN JUAN PLAZA BALMASEDA

Peña Athletic Zalla Peña Athletic Zalla

FRONTON MIMETIZ EUSKADI ENPARANTZA 2 ZALLA

Peña Athletic Zalla

FRONTON MIMETIZ EUSKADI ENPARANTZA 2 ZALLA

Larrasoloeta Xake Taldea Larrasoloeta Xake Taldea

LANDAKO KIROLDEGIA (Sotoa) MURUETA-TORRE AUZUNEA, 11 DURANGO

Larrasoloeta Xake Taldea

LANDAKO KIROLDEGIA (Sotoa) MURUETA-TORRE AUZUNEA, 11 DURANGO

Bilbao E4 Kirol Taldea Bilbao E4 Kirol Taldea

HOTEL MELIA LEHENDAKARI LEIZAOLA KALEA, 29 BILBO

Bilbao E4 Kirol Taldea

HOTEL MELIA LEHENDAKARI LEIZAOLA KALEA, 29 BILBO

Ugaoko Dorrea Ugaoko Dorrea

ETXE BERDEA SAN BARTOLOME KALEA 8 UGAO-MIRABALLES
Gehiago ikusi

Ugaoko Dorrea

ETXE BERDEA SAN BARTOLOME KALEA 8 UGAO-MIRABALLES
Gehiago ikusi

P. A. Portugalete P. A. Portugalete

PANDO AISIA KIROLDEGIA MIGUEL DE UNAMUNO KALEA, 43, Lokal 7 PORTUGALETE

P. A. Portugalete

PANDO AISIA KIROLDEGIA MIGUEL DE UNAMUNO KALEA, 43, Lokal 7 PORTUGALETE

Torres Quevedo C Taldea Xake Taldea (BBK) Torres Quevedo C Taldea Xake Taldea (BBK)

BAILEN KALEA 7 - BIS BILBO

Torres Quevedo C Taldea Xake Taldea (BBK)

BAILEN KALEA 7 - BIS BILBO

Conteneo Bilbao Haitzak Conteneo Bilbao Haitzak

KALE BERRIA 4 - (CASCO VIEJO) BILBAO
Gehiago ikusi

Conteneo Bilbao Haitzak

KALE BERRIA 4 - (CASCO VIEJO) BILBAO
Gehiago ikusi

Endroke Arrigorriaga Endroke Arrigorriaga

ABUSU ZENTRO SOZIOKULTURALA OLATXU KALEA, 4 LA PEÑA - ARRIGORRIAGA
Gehiago ikusi

Endroke Arrigorriaga

ABUSU ZENTRO SOZIOKULTURALA OLATXU KALEA, 4 LA PEÑA - ARRIGORRIAGA
Gehiago ikusi

Zuri Baltza Xake Taldea Zuri Baltza Xake Taldea

MEDICO ANTONIO EGUILUZ  KALEA, 3 (SANTUTXU) BILBO

Zuri Baltza Xake Taldea

MEDICO ANTONIO EGUILUZ  KALEA, 3 (SANTUTXU) BILBO

Rey Ardid Taldea Rey Ardid Taldea

KALE BERRIA 4 - (ALDE ZAHARRA) BILBO

Rey Ardid Taldea

KALE BERRIA 4 - (ALDE ZAHARRA) BILBO

Derio Xake Taldea Derio Xake Taldea

UDAL KIROLDEGIA ARANTZAZU KALEA, 4 DERIO
Gehiago ikusi

Derio Xake Taldea

UDAL KIROLDEGIA ARANTZAZU KALEA, 4 DERIO
Gehiago ikusi

Zaldi Baltza Elorrioko Xake Taldea Zaldi Baltza Elorrioko Xake Taldea

KIROL ETXEA GOIETA 5 bis - 1º ELORRIO
Gehiago ikusi

Zaldi Baltza Elorrioko Xake Taldea

KIROL ETXEA GOIETA 5 bis - 1º ELORRIO
Gehiago ikusi

S.P. Erandio S.P. Erandio

BEKOA IKASTETXEA DESANEXION KALEA, 4 ERANDIO
Gehiago ikusi

S.P. Erandio

BEKOA IKASTETXEA DESANEXION KALEA, 4 ERANDIO
Gehiago ikusi

Zornotzako Xake Taldea Zornotzako Xake Taldea

ZELAIETA ZENTROA ZELAIETA PARKEA AMOREBIETA-ZORNOTZA
Gehiago ikusi

Zornotzako Xake Taldea

ZELAIETA ZENTROA ZELAIETA PARKEA AMOREBIETA-ZORNOTZA
Gehiago ikusi

Leioa Altzaga Leioa Altzaga

SAKONETAKO KIROLDEGIA C/ SABINO ARANA, 77 LEIOA

Leioa Altzaga

SAKONETAKO KIROLDEGIA C/ SABINO ARANA, 77 LEIOA

Abadiño Abadiño

ERROTA KULTUR ETXEA LAUBIDETA 22 - MATIENA - ABADIÑO

Abadiño

ERROTA KULTUR ETXEA LAUBIDETA 22 - MATIENA - ABADIÑO

Getxoko Xake Taldea Getxoko Xake Taldea

GOBELAKO KIROLDEGIA  LUIS LOPEZ OSÉS KALEA, S/N GETXO

Getxoko Xake Taldea

GOBELAKO KIROLDEGIA  LUIS LOPEZ OSÉS KALEA, S/N GETXO

Jokin Erdozia Xake Taldea Jokin Erdozia Xake Taldea

KULTUR ETXEA RESURRECCIÓN MARÍA DE AZKUE, 5 LEKEITIO

Jokin Erdozia Xake Taldea

KULTUR ETXEA RESURRECCIÓN MARÍA DE AZKUE, 5 LEKEITIO

Ondarroako Xake Taldea Ondarroako Xake Taldea

ARTABIDE KALEA, 13 (GUZUR ETXEA) ONDARROA

Ondarroako Xake Taldea

ARTABIDE KALEA, 13 (GUZUR ETXEA) ONDARROA

Gallartako Xake Taldea Gallartako Xake Taldea

EUSKO GUDARIAK PLAZA s/n GALLARTA
Gehiago ikusi

Gallartako Xake Taldea

EUSKO GUDARIAK PLAZA s/n GALLARTA
Gehiago ikusi

Ermuarrak Xake Taldea Ermuarrak Xake Taldea

GOIENKALE, 8 UDAL LIBURUTEGIA ERMUA

Ermuarrak Xake Taldea

GOIENKALE, 8 UDAL LIBURUTEGIA ERMUA

Barakaldoko Xake Taldea Barakaldoko Xake Taldea

SAN FERNANDO AUZOA Nº 3-4 - SANTA TERESA BARAKALDO

Barakaldoko Xake Taldea

SAN FERNANDO AUZOA Nº 3-4 - SANTA TERESA BARAKALDO

Larruzz Larruzz

URKIXO ZUMARKALEA, 88 4º BILBO

Larruzz

URKIXO ZUMARKALEA, 88 4º BILBO

Santurtziko Xake Taldea Santurtziko Xake Taldea

SANTURTZIKO KIROLDEGIA PASEO REINA VICTORIA KALEA S/N SANTURTZI
Gehiago ikusi

Santurtziko Xake Taldea

SANTURTZIKO KIROLDEGIA PASEO REINA VICTORIA KALEA S/N SANTURTZI
Gehiago ikusi

U.P.V U.P.V

BILBAO

U.P.V

BILBAO

Xake ONCE Xake ONCE

PEREZ GALDOS, 11 BILBO

Xake ONCE

PEREZ GALDOS, 11 BILBO

Sestaoko Xake Taldea Sestaoko Xake Taldea

LAS LLANAS KIROLDEGIA SESTAO 
Gehiago ikusi

Sestaoko Xake Taldea

LAS LLANAS KIROLDEGIA SESTAO 
Gehiago ikusi

Ortuellako Xake Kluba El Peon Ortuellako Xake Kluba El Peon

LASAGABASTER ETORBIDEA 9 BEHEA ORTUELLA

Ortuellako Xake Kluba El Peon

LASAGABASTER ETORBIDEA 9 BEHEA ORTUELLA

Xake Gurutzeta Xake Gurutzeta

ADINEKOENTZAKO GIZARTE ZENTROA - LA PAZ BAKE KALEA 27 BEHEA GURUTZETA - BARAKALDO

Xake Gurutzeta

ADINEKOENTZAKO GIZARTE ZENTROA - LA PAZ BAKE KALEA 27 BEHEA GURUTZETA - BARAKALDO

Basauriko Ginkgo Basauriko Ginkgo

LEON KALEA 3 BAJO BASAURI

Basauriko Ginkgo

LEON KALEA 3 BAJO BASAURI