Federación Vizcaína De Ajedrez – Bizkaiko Xake Federakuntza – Biscay Chess Federation

Clubes

Club Ajedrez Gorliz Club Ajedrez Gorliz

SALA DE EXPOSICIONES ELOSIA ARTAZA, 3 Bajo GORLIZ

Club Ajedrez Gorliz

SALA DE EXPOSICIONES ELOSIA ARTAZA, 3 Bajo GORLIZ

Itsas Zaldunak Santurtzi Itsas Zaldunak Santurtzi

MAMARIGA KULTURGUNEA BOGADORES, 1 (acceso por Pz. Párroco Elías) SANTURTZI
Ver más  

Itsas Zaldunak Santurtzi

MAMARIGA KULTURGUNEA BOGADORES, 1 (acceso por Pz. Párroco Elías) SANTURTZI
Ver más  

Club Ajedrez Balmaseda Club Ajedrez Balmaseda

KULTUR ETXEA, PLAZA SAN JUAN BALMASEDA

Club Ajedrez Balmaseda

KULTUR ETXEA, PLAZA SAN JUAN BALMASEDA

Peña Athletic Zalla Peña Athletic Zalla

FRONTON MIMETIZ EUSKADI ENPARANTZA 2 ZALLA

Peña Athletic Zalla

FRONTON MIMETIZ EUSKADI ENPARANTZA 2 ZALLA

Club Ajedrez Larrasoloeta Club Ajedrez Larrasoloeta

POLIDEPORTIVO LANDAKO (Sótano - Sotoa) MURUETA-TORRE AUZUNEA, 11 DURANGO

Club Ajedrez Larrasoloeta

POLIDEPORTIVO LANDAKO (Sótano - Sotoa) MURUETA-TORRE AUZUNEA, 11 DURANGO

Club deportivo Bilbao E4 Club deportivo Bilbao E4

HOTEL MELIA C/ LEHENDAKARI LEIZAOLA, 29 BILBAO

Club deportivo Bilbao E4

HOTEL MELIA C/ LEHENDAKARI LEIZAOLA, 29 BILBAO

Ugaoko Dorrea Ugaoko Dorrea

ETXE BERDEA - CASA VERDE C/ SAN BARTOLOME 8 UGAO-MIRABALLES
Ver más

Ugaoko Dorrea

ETXE BERDEA - CASA VERDE C/ SAN BARTOLOME 8 UGAO-MIRABALLES
Ver más

Club Ajedrez Torres Quevedo Equipos A-B Club Ajedrez Torres Quevedo Equipos A-B

CASA DEL PUEBLO Errekalde Larraskitu errepidea 3 (REKALDE) BILBAO

Club Ajedrez Torres Quevedo Equipos A-B

CASA DEL PUEBLO Errekalde Larraskitu errepidea 3 (REKALDE) BILBAO

P. A. Portugalete P. A. Portugalete

PANDO AISIA KIROLDEGIA MIGUEL DE UNAMUNO, 43, Local 7 PORTUGALETE

P. A. Portugalete

PANDO AISIA KIROLDEGIA MIGUEL DE UNAMUNO, 43, Local 7 PORTUGALETE

Club Ajedrez Torres Quevedo Equipo C (BBK) Club Ajedrez Torres Quevedo Equipo C (BBK)

C/ BAILEN Nº 7 - BIS BILBAO

Club Ajedrez Torres Quevedo Equipo C (BBK)

C/ BAILEN Nº 7 - BIS BILBAO

Conteneo Bilbao Haitzak Conteneo Bilbao Haitzak

C/ NUEVA Nº 4 - (CASCO VIEJO) BILBAO
Ver más

Conteneo Bilbao Haitzak

C/ NUEVA Nº 4 - (CASCO VIEJO) BILBAO
Ver más

Endroke Arrigorriaga Endroke Arrigorriaga

CENTRO SOCIOCULTURAL ABUSU OLATXU KALEA, 4 LA PEÑA - ARRIGORRIAGA
Ver más

Endroke Arrigorriaga

CENTRO SOCIOCULTURAL ABUSU OLATXU KALEA, 4 LA PEÑA - ARRIGORRIAGA
Ver más

Peña de Ajedrez Zuri Baltza Peña de Ajedrez Zuri Baltza

C/ MEDICO ANTONIO EGUILUZ Nº 3 entr. (SANTUTXU) BILBAO

Peña de Ajedrez Zuri Baltza

C/ MEDICO ANTONIO EGUILUZ Nº 3 entr. (SANTUTXU) BILBAO

Peña Rey Ardid Peña Rey Ardid

C/ NUEVA Nº 4 - (CASCO VIEJO) BILBAO

Peña Rey Ardid

C/ NUEVA Nº 4 - (CASCO VIEJO) BILBAO

Derio Xake Taldea Derio Xake Taldea

UDAL KIROLDEGIA ARANTZAZU KALEA, 4 DERIO
Ver más

Derio Xake Taldea

UDAL KIROLDEGIA ARANTZAZU KALEA, 4 DERIO
Ver más

Zaldi Baltza Elorrioko Xake Taldea Zaldi Baltza Elorrioko Xake Taldea

KIROL ETXEA GOIETA 5 bis - 1º ELORRIO
Ver más

Zaldi Baltza Elorrioko Xake Taldea

KIROL ETXEA GOIETA 5 bis - 1º ELORRIO
Ver más

S.P. Erandio S.P. Erandio

BEKOA IKASTETXEA DESANEXION KALEA, 4 ERANDIO
Ver más

S.P. Erandio

BEKOA IKASTETXEA DESANEXION KALEA, 4 ERANDIO
Ver más

Club Ajedrez Zornotza Club Ajedrez Zornotza

ZELAIETA ZENTROA PARQUE ZELAIETA AMOREBIETA-ZORNOTZA
Ver más

Club Ajedrez Zornotza

ZELAIETA ZENTROA PARQUE ZELAIETA AMOREBIETA-ZORNOTZA
Ver más

Leioa Altzaga Leioa Altzaga

POLIDEPORTIVO SAKONETA C/ SABINO ARANA, 77 LEIOA

Leioa Altzaga

POLIDEPORTIVO SAKONETA C/ SABINO ARANA, 77 LEIOA

Abadiño Abadiño

ERROTA KULTUR ETXEA LAUBIDETA 22 - MATIENA - ABADIÑO

Abadiño

ERROTA KULTUR ETXEA LAUBIDETA 22 - MATIENA - ABADIÑO

Club Ajedrez Getxo Club Ajedrez Getxo

POLIDEPORTIVO GOBELA (JUNTO AL METRO GOBELA)  C/ LUIS LOPEZ OSÉS, S/N GETXO

Club Ajedrez Getxo

POLIDEPORTIVO GOBELA (JUNTO AL METRO GOBELA)  C/ LUIS LOPEZ OSÉS, S/N GETXO

Jokin Erdozia Xake Taldea Jokin Erdozia Xake Taldea

KULTUR ETXEA RESURRECCIÓN MARÍA DE AZKUE, 5 LEKEITIO

Jokin Erdozia Xake Taldea

KULTUR ETXEA RESURRECCIÓN MARÍA DE AZKUE, 5 LEKEITIO

Club Ajedrez Ondarroa Club Ajedrez Ondarroa

C/ ARTABIDE Nº 13 (GUZUR ETXEA) ONDARROA

Club Ajedrez Ondarroa

C/ ARTABIDE Nº 13 (GUZUR ETXEA) ONDARROA

Gallartako Xake Taldea Gallartako Xake Taldea

EUSKO GUDARIAK PLAZA s/n GALLARTA
Gehiago ikusi

Gallartako Xake Taldea

EUSKO GUDARIAK PLAZA s/n GALLARTA
Gehiago ikusi

Ermuarrak Xake Taldea Ermuarrak Xake Taldea

GOIENKALE, 8 UDAL LIBURUTEGIA ERMUA

Ermuarrak Xake Taldea

GOIENKALE, 8 UDAL LIBURUTEGIA ERMUA

Club Ajedrez Barakaldo Club Ajedrez Barakaldo

BARRIO SAN FERNANDO Nº 3-4 - SANTA TERESA BARAKALDO

Club Ajedrez Barakaldo

BARRIO SAN FERNANDO Nº 3-4 - SANTA TERESA BARAKALDO

Larruzz Larruzz

ALAMEDA URQUIJO, 88 4º BILBAO

Larruzz

ALAMEDA URQUIJO, 88 4º BILBAO

Club Ajedrez Santurtzi Club Ajedrez Santurtzi

POLIDEPORTIVO DE SANTURTZI C/ PASEO REINA VICTORIA S/N SANTURTZI
Ver más

Club Ajedrez Santurtzi

POLIDEPORTIVO DE SANTURTZI C/ PASEO REINA VICTORIA S/N SANTURTZI
Ver más

U.P.V U.P.V

BILBAO

U.P.V

BILBAO

Ajedrez ONCE Ajedrez ONCE

PEREZ GALDOS, 11 BILBAO

Ajedrez ONCE

PEREZ GALDOS, 11 BILBAO

Club Ajedrez Sestao Club Ajedrez Sestao

POLIDEPORTIVO LAS LLANAS SESTAO 
Ver más

Club Ajedrez Sestao

POLIDEPORTIVO LAS LLANAS SESTAO 
Ver más

Ortuellako Xake Kluba El Peon Ortuellako Xake Kluba El Peon

LASAGABASTER ETORBIDEA 9 BAJO ORTUELLA

Ortuellako Xake Kluba El Peon

LASAGABASTER ETORBIDEA 9 BAJO ORTUELLA

Xake Gurutzeta Xake Gurutzeta

CENTRO SOCIAL PARA LA TERCERA EDAD LA PAZ 27 BAJO CRUCES - BARAKALDO

Xake Gurutzeta

CENTRO SOCIAL PARA LA TERCERA EDAD LA PAZ 27 BAJO CRUCES - BARAKALDO

Basauriko Ginkgo Basauriko Ginkgo

LEON KALEA 3 BAJO BASAURI

Basauriko Ginkgo

LEON KALEA 3 BAJO BASAURI